GOLČINA SRBINA U SERIJI A - KAKAV JE OVO MAJSTOR: Iz prve u trku, pa pravo u ugao! (VIDEO)

Ivan Ilić nastavlja sa odličnim igrama za Torino u Seriji A ove sezone, sada je na gostovanu Monci uspeo da postigne i pogodak.

Izvor: LaPresse / ddp USA / Profimedia

Srpski fudbaler Ivan Ilić uspeo je svojim golom da Torinu obezbedi bod na gostovanju u Monci! Srpski vezista je u 55. minutu sjajno iskoristio povratni pas Duvana Zapate, natrčao na loptu i precizno je smestio u sam ugao gola Di Gregorija za 1:0. Ipak to vođstvo nije dugo trajalo pošto je samo deset minuta kasnije Kolpani izjednačio na 1:1 i tim rezultatom se meč i završio.

Vanja Milinković Savić je bio na golu Torina na ovom meču, Ivan Ilić je igrao svih 90 minuta, a Nemanja Radonjić je ušao u 86. umesto Sanabrije i zaradio žuti karton. Posle ovog Remija Monca je deveta sa 17 bodova, a Torino 11. sa bodom manje, između njih se umetnuo Lacio.

Ove sezone je zapravo Radonjić sa tri gola najbolji strelac Torina, dok je Ivanu Iliću ovo bio prvi pogodak, ali na svom kontu ima dve asistencije. Pogledajte pogodak srpskog fudbalera: