RAPSODIJA PARTIZANA NA PRIPREMAMA: Prvi meč i ČETIRI gola, Duljaj video dva različita tima!

Partizan pobedio Mladost iz Lučana na Kipru.

Izvor: Printscreen/Arena Sport

Partizan je blistao na prvom meču na pripremama na Kipru. Prva provera bila je protiv Mladosti iz Lučana i završena je ubedljivom pobedom ekipe Igora Duljaja - 4:0. Pitanje pobednika nije se postavljalo ni u jednom trenutku meča.

Dulja je video dva različita tima, pošto je na poluvremenu zamenio celu ekipu iz prvog dela. I jedna i druga postava ostavila je odličan utisak na terenu. Sve je krenulo od gola Gajasa Zahida u 5. minutu, a onda je na scenu stupio Samed Baždar koji je bio asistent kod prvog gola. Ksander Severina dva puta mu je asistirao, on je oba puta pogodio za 3:0. Na početku drugog poluvremena mladi Mihajlo Petrović zatresao je mrežu i stavio tačku.

Dešavanja sa meča pratite na MONDU klikom na karticu "RAZVOJ DOGAĐAJA".

15:14

KRAJ

Utakmica na Kipru je završena, Partizan je ubedljivo slavio - 4:0!

15:09

GOL PETROVIĆA

Pogledajte i kako je mladi Petrović postigao pogodak.

Petrović gol protiv Mladosti
Izvor: YouTube/Arena sport

15:02

78' - ČEKA SE SAMO KRAJ

Pitanje pobednika odavno je rešeno, čeka se samo kraj meča.

14:50

65' - PONIŠTEN GOL KALULUA

Kalulu je poslao loptu u mrežu, ali je sudija pokazao da je napravio faul pre toga. Gol je poništen.

14:40

55' - CRNO-BELI HOĆE JOŠ

Ne zaustavlja se Partizan, nastavlja sa napadima, hoće još golova.

14:34

49' - 4:0!

Novi gol Partizana pogodio je mladi Petrović!

14:30

46' - DULJAJ MENJAO TIM

Očekivano, Dulja jje promenio tim na poluvremenu, Krunić je na golu, tu su Roganović, Šćekić, Jovanović, Petrović, Kalulu...

14:15

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Partizan vodi sa 3:0.

Baždar drugi gol za 3:0

14:12

43' - STEVANOVIĆ ODBRANIO PENAL!

Penal za Mladost, Pejović je uzeo loptu, šutirao, Stevanović ga je "pročitao", bacio se u pravu stranu i odbranio, ostaje 3:0!

14:09

40' - BAŽDAR PONOVO

Prelepa akcija Partizana, strpljiva igra, Severina je mogao da završi akciju sam, bio je nesebičan i odložio za Baždara koji je bio na drugoj stativi i lako sprovodi loptu u praznu mrežu.

13:58

28' - KONTRA I GOL BAŽDARA!

Kontra Partizana, Severina je prošao po strani, ubacio loptu na peterac i tamo je Baždar bio siguran za 2:0!

Samed Baždar gol za 2:0 protiv Mladosti

13:52

GOL ZAHIDA

Pogledajte i kako je Zahid pogodio za vođstvo Partizana.

Gajas Zahid gol protiv Lučana

13:49

20' - NAPADA PARTIZAN

Nastavljaju se napadi Partizana, traže crno-beli drugi gol.

13:41

12' - TRIFUNOVIĆ PROMAŠUJE ZICER

Sjajan potez Baždara, krenuo je u prodor, pa odložio lopgu za Trifunovića koji je iz odlične pozicije pogodio stativu, golman Stamenković bio je već savladan.

13:35

5' - ZAHID ODMAH POGODIO!

Partizan je poveo već posle pet minuta igre. Baždar je prošao po strani, Trifunovi je propustio loptu za Zahida koji je šutirao snažno i precizno. Stamenković, bivši golman Crvene zvezde, vadio je loptu iz mreže.