ŠOK ZA PARTIZAN - OVAKO SU PRIMILI GOL U POSLEDNJEM MINUTU: Čekali sudiju i kraj, a dobili loptu u mreži! (VIDEO)

Petar Bojić je šokirao fudbalere Partizana pogotkom na samom isteku prvog poluvremena!

Izvor: Youtube/ Arena Sport TV /Printscreen

Dok su svi čekali da sudija odsvira kraj poluvremena u Lučanima, Partizanje doživeo šok! Umesto da crno-beli odu na odmor sa nerešenim rezultatom iskusni napadač Petar Bojić ih je šokirao i pogodio je u 46. minutu za vođstvo svoje ekipe i veliku radost domaće publike.

Sevnula je kontra Lučanaca, lopta je dobro išla po terenu i na kraju se našla na desnom krilu kod Aleksandra Varjačića. On je sjajno centrirao, a Petru Bojiću nije bilo teško da sa samo nekoliko metara glavom pošalje loptu iza leđa Aleksandra Jovanovića.

Našao se između dvojice defanzivaca Partizana Bojić, skočio je i uhvatio je Aleksandra Jovanovića na pogrešnoj nozi. Samo je spustio glavu iskusni golman kada je video da lopta ide u mrežu i povela je Mladost sa 1:0. Pogledajte ovaj pogodak: