VRATIO SE U ZVEZDU I ODMAH KRENUO DA REŠETA: Gol povratnika i pobeda bez pola tima!

Autor Nikola Lalović

Crvena zvezda je završila prvi deo priprema, a tek se čeka priključenje nosilaca tima.

Crvena zvezda je krenula na pripremama i u Užicu na stadionu "Radomir Antić" je dobila Mladost iz Lučana 1:0 (0:0). Nakon 45 minuta bez golova jedini pogodak na meču dao je povratnik u crveno-beli dres Luka Ilić. Utakmica je bila zatvorena za javnost, a crveno-beli su igrali u prilično nekompletnom sastavu. Nije bilo Uroša Spajića, Nemanje Stojića i Srđana Mijailovića koji su bili na Evropskom prvenstvu sa Srbijom, ali ni Šerifa Endijajea, Kingsa Kangve, Nasera Đige, Im Bom Hvanga...

Za Crvenu zvezdu su ovaj meč počeli Guteša, Mimović, Đurić, Leković, Radojević, Dalsio, Ilić, Jovanović, Šljivić, Katai i Sremčević. U drugom poluvremenu su igrali Gordić, Nikolić, Milosavljević, Anan, Knežević, Maksimović, Vasilić i Ranković.

Crvena zvezda je završila prvi deo priprema na Zlatiboru i ekipa se sada vraća u Beograd. Nakon toga se tim seli u Rusiju gde će igrati na turniru u Sankt Petersburgu sa Zenitom, Sočijem i Tigresom iz Argentine.