MAKAZICE ZA SPAS ENGLESKE U 95. MINUTU! Zašto Belingem košta 180 miliona evra? Pogledajte ovu golčinu!

Engleska je bila na konopcima, sudija je brojao do deset, a onda je eksplodirao napadač Real Madrida!

Izvor: GEORGI LICOVSKI/EPA

Engleska je izbegla poraz od Slovačke u pretposlednjem minutu! Džud Belingem je makazicama u četvrtom od pet minuta nadoknade vremena postavio na semaforu rezultat 1:1 i sačuvao svoju reprezentaciju na turniru i u osmini finala.

Kada se činilo da je sve gotovo i da poslednja nada "Gordog Albiona" umire, zvezda Real Madrida je bila na pravom mestu, skočila i zakucala loptu u mrežu poznatog golmana Martina Dubravke. Pogledajte:

Belingem je još jednom pokazao zašto je na specijalizovanom portalu "Transferamrkt" njegova cena trenutno procenjena na vrtoglacih 180 miliona evra. Mada bi trebalo biti objektivan i reći da ga predsednik Reala Florentino Perez u ovom trenutku ne bi prodao ni za veći novac od tog.

Odmah na početku prvog produžetka, Hari Kejn doneo je Engleskoj prednost 2:1 i potpuno joj otvorio vrata četvrtfinala Evropskog prvenstva protiv Švajcarske. Belingemov gol je odmah promenio sve.