Partizan slavio pobedu u 90, a onda ga je VAR "presekao": Crno-beli kiksnuli u Zaječaru!

Partizan nije uspeo da dođe do pobede protiv IMT-a u Zaječaru.

Arena sport/screenshot

Partizan je prvi put kiksnuo u novoj Superligi pošto je remizirao bez golova sa IMT-om u Zaječaru. Crno-beli su odigrali jako loše prvo poluvreme, u nastavku su bili nešto bolji i uspeli su da dođu do gola u 87. minutu, međutim potom ih je poziv iz VAR sobe "presekao". Nakon što je Severina prošao po desnoj strani, ušao u sredinu i pogodio Belićevu mrežu počelo je slavlje koje je iznenada prekinuto.

Ispostavilo se da je sudija Ivković dobio instrukciju da pogleda začetak akcije koji je bio sporan, kada je Marković poneo loptu rukom. Zbog toga je poništio kasniji pogodak Severine i izazvao gnev gostujućih igrača. Isključen je trener Stanojević, žuti karton dobio je i Natho, ali promene odluke nije bilo.

Tako je Partizan sada na učinku od 10 bodova posle četiri kola, koliko ima i njegov najveći rival Crvena zvezda.

22:01

KRAJ!

IMT - Partizan 0:0, prvi kiks crno-belih u novoj sezoni Superlige!

22:00

90+8' - Drama!

Crno-beli i dalje u šoku zbog poništenog gola, nisu se približili golu IMT-a od tada.

21:55

Igraće se još osam minuta!

U međuvremenu i Bibars Natho dobija žuti karton zbog žestokih prigovora. Izgleda da je Marko Ivković isključio i Stanojevića.

21:53

90' - Gol ne važi!

Lopta je pogodila u ruku igrača IMT-a, pa Markovića, a u nastavku akcije Severina je postigao gol. Zbog toga je poništeno.

21:50

88' - Biće VAR!

Crveni karton dobija Šćekić zbog protesta, a proverava se da li je bilo igranje rukom.

21:49

87' - Goool! 1:0! Vodi Partizan!

Severina ovoga puta pogađa mrežu IMT-a, sjajno se snašao po levoj strani. Oteo je loptu rivalu i pogodio.

21:48

85' - Šansa!

Bio je u prilici Severina, ali njegov šut sa gol-linije izbacuje Konstatinov.

21:36

75' - Ulazi i Severina

Ušao je umesto Jovanovića, videćemo da li će u špic.

21:34

71' - Jovanović!

Opet je na mestu Jovanović, skinuo je drugi zicer igračima domaćina, sada Krstiću sa sedam metara!

21:24

63' - Promene

Zahida menja Nikolić, dok je promena i u IMT-u. Bastaja izlazi, na terenu je Glišić.

21:20

57' - Bolji fudbal!

Natho je umalo pronašao Zubairua na pet metara, pa minut kasnije kontra za Lutovca koga stiže Marković. Jači tempo!

21:10

47' - Prekid!

Grobari su ubacili patike na teren i na kratko prekinuli meč...

21:06

Tri promene u Partizanu!

MN Press

Nije zadovoljan Stanojević onim što je video za sada u Zaječaru, izašli su Đurđević, Grimaldo i Jurčević ušli su Lazarević, Zubairu i Antić.

20:49

Poluvreme!

Bez golova u Zaječaru, ali bolji za sada IMT. Partizan bez prave šanse.

20:47

43' - Šansa!

Đurđević se ubacio po boku i "uveo" Trifunovića u šansu, imao je mladi igrač Partizana šansu da sa pet metara savlada Belića, ali je izblokiran, da bi posle toga bio dosuđen ofsajd.

20:36

31' - Lutovac!

Najbolja šansa na meču, Lutovac je poobegao Markoviću i izašao ispred Jovanovića, ali se dobro postavio golman Partizana i sprečio siguran gol. U ovom trenutku bolja igra IMT-a.

20:31

26' - I dalje ništa

Lepa atmosfera u Zaječaru, ali malo fudbala smo videli od dve ekipe.

20:19

15' - Mršavo za sada

Igra se uglavnom na sredini terena, Partizan još traži ritam, a na drugoj strani lopta je uglavnom kod Terzića, bivšeg igrača crno-belih koji je verovatno najveće pojačanje "traktorista" ovog leta.

20:04

1' - Počinjemo!

Utakmica u Zaječaru je počela.

20:02

Meč je malo kasnio!

Igrači su izašli na teren, a potom je održan minut ćutanja za preminulog sudiju Zorana Petrovića.

19:28

Gde se igra meč?

IMT je domaćin na "Kraljevici" u Zaječaru.

19:27

Debi za Grimalda!

Novi fudbaler Partizana Grimaldo, koji dolazi iz Perua, debitovaće danas za crno-bele. Zauzeće mesto levog krila, dok je opet u napadu Jovanović. Mateuša Saldanje nema ni na klupi, što je na neki način samo potvrda da će se svakog trenutka odseliti iz Beograda. Za njega ima nekoliko interesenata.

19:24

Sastavi!

IMT: Belić - Bastaja, Batis, Popović, Konstantinov - Krstić, Zulfić - Terzić, Kurt, Lutovac - Popović

PARTIZAN: A. Jovanović - Đurđević, Marković, Mujakić, Antić - Ovusu, Zahid - Grimaldo, Natho, Trifunović - Đ.Jovanović.

19:17

Dobro došli u MONDO live

MN Press

Partizan danas od 20 časova gostuje IMT-u u četvrtom kolu Superlige. Crno-beli dobro igraju na početku godine u domaćem prvenstvu i imaju maksimalan učinak od tri pobede, dok u Evropi im ništa ne ide od ruke. Tako će posle poraza od Lugana (1:0) u kvalifikacijama za Ligu Evrope probati da se iskupe navijačima.