Trener Spartaka ostao bez teksta u Humskoj: Nije mogao da veruje kakav je promašaj video

Napadač Spartaka Stefan Tomović promašio za nekoliko metara gol iz velike prilike, a trener njegovog tima Miloš Kruščić ostao zatečen kraj aut-linije
Foto: TV Arena sport/Screenshot

Napadač Spartak Stefan Tomović (24) nije iskoristio dve dobre šanse na meču protiv Partizana u Humskoj, a njegov loš šut ostavio je trenera Subotičana Miloša Kruščića bez teksta.

Nakon što je u 3. minutu imao pred sobom Stefana Milića, štopera crno-belih koji ga je omeo, Tomović je pri drugoj, većoj prilici, prebacio gol za nekoliko metara. Bio je 35. minut kada je centarfor Spartaka Linkoln oduzeo loptu Stefanu Mitroviću u opasnoj zoni, dodao je Tomoviću na vrh kaznenog prostora, a on iz naleta promašio sve.

Trener Subotičana Miloš Kruščić samo je pogledao ka članovima uprave u loži i na njegovom licu se videlo da nije mogao da veruje.

This browser does not support the video element.

Promašaj Stefana Tomovića na Partizan Spartak Izvor: TV Arena sport/Screenshot

Partizan je kaznio oba promašaja i na poluvremenu imao mirno vođstvo 2:0, golovima Vanje Dragojevića i Andreja Kostića.