Brutalna tuča policije i navijača u Madridu: Sevali pendreci pred četvrtfinale Lige šampiona

Meč Atletiko Madrida i Barselone imao predigru, pošto su se tukli policija i navijači domaćeg kluba.
Foto: Diego Radamés / ContactoPhoto / Profimedia

Fudbaleri Atletiko Madrida i Barselone igraju veoma važan meč u četvrtfinalu Lige šampiona, a uvertira za ovu utakmicu nije bila lepa. Pred meč u Madridu sukobili su se navijači domaćeg tima i policija, a po informacijama koje kruže društvenim mrežama ima i povređenih fanova crveno-belog tima iz glavnog grada Španije.

Španski mediji za sada ne otkrivaju razloge za ovu tuču, ali se zna da su navijači Atletiko Madrida među najproblematičnijima u Španiji. Oni imaju istoriju sukoba sa policijom kako na mečevima španskog fudbala, tako i na evropskim gostovanjima. Pogledajte kako su izgledali sukobi u Madridu:

Sve ovo dešavalo se pred utakmicu koja odlučuje polufinalistu Lige šampiona. Tekstualni prenos meča Atletiko Madrida i Barselone pratite uživo.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Gol Atletiko Madrid - Real Madrid Izvor: Arena premium