Trojica fudbalera stižu u Partizan: Saša Ilić konačno čuo dobre vesti

Saša Ilić konačno dobija pojačanja u Partizanu: Idris Baba, Nikola Čumić i Igor Miladinović dolaze da unaprede tim. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Marko Metlas/© MN press, all rights reserved

Trener FK Partizan Saša Ilić tokom čitavog leta molio je i tražio od rukovodstva da mu dovede pojačanja i konačno ih je dočekao. Ilić je u najavi utakmice protiv Tobola potvrdio da Idris Baba potpisuje, i ostaje da se vidi da li će odmah biti u konkurenciji za tim protiv Tobola (četvrtak, 20 časova), 

"Ono što ja znam - skoro sve je završeno sa Idrisom Babom. Pokušaćemo da završimo papirologiju, da on bude u konkurenciji za sastav već sutra. Ako ne bude, biće za sledeću utakmicu", rekao je Ilić na konferenciji za medije.

"Čuo sam za Čumića i Miladinovića, ali bolje pitajte sportskog direktora za pregovore", dodao je trener Partizana.

To znači da bi uskoro trebalo da stignu i Nikola Čumić iz Rubina, odnosno Igor Miladinović iz Sent Etjena, a ono što je zanimljivo je da su obojica i ranije bili na meti Partizana. Konačno stižu u Humsku i Saša Ilić od njih očekuje da odmah donesu kvalitet u tim.

"Svaki trener na svetu želi igrače koji će doneti ekstra kvalitet ekipi. To i najbolji treneri na svetu očekuju. Ako pričamo o trojici igrača s kojima razgovaramo, doneće ekstra kvalitet. To pričam na polju iskustva jer Idris Baba ima 30 godina, dugo igra špansku ligu, bio je standardan u Almeriji, izlazi iz priprema, odigrao je četiri meča već i odmah možemo da ih koristimo. Što se tiče druge dvojice igrača, poznajem ih. Sarađivao sam sa Miladinovićem kratko u Čukaričkom. Poznajem i Čumića koji je igrao u Vojvodini i Rubinu i sigurno da ima kvalitet", dodao je Ilić.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Partizan - Una Štrasen Izvor: Kurir