Bešiktaš izdao hitno saopštenje o Vlahoviću: Jedna rečenica rekla sve

Bešiktaš je objavio da su počeli pregovori oko prelaska Dušana Vlahovića u taj istanbulski klub. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Fabrizio Carabelli / Zuma Press / Profimedia

Dušan Vlahović je izgleda novi fudbaler Bešiktaša! Dugo se pričalo i pisalo o njegovoj sudbini, a sada je klub objavio saopštenje u kome navodi da su počeli pregovori između srpskog napadača i njih. Podsetimo Vlahović je naklon isteka ugovora sa Juventusom slobodan igrač. 

"Fudbalski klub Bešiktaš objavljuuje da su počeli pregovori oko transfera fudbalera Dušana Vlahovića u naš klub", navodi se u vrlo kratkom saopštenju kluba iz Istanbula. 

Nije ostalo na tome. Klub je nekoliko minuta pre nego što će objaviti ovo vrlo šturo, ali jako jasno saopštenje objavio i sliku zlatnika sa likom Dušana Vlahovića na njemu. Deluje da to govori da pregovori nisu samo počeli, već i da su gotovi. Pogledajte kako to izgleda:

Postoje neke najave u turskim medijima da će već večeras Dušan Vlahović sleteti u Istanbul i da će biti dočekan, a da je potpis ugovora samo formalnost pošto je već sve dogovreno. 

Dušan Vlahović je nakon početaka u Partizanu eksplodirao u Fiorentini, pa je u velikom transferu koji je uzdrmao Italiju pojačao Juventus. Ipak posle dugih pregovora sa "starom damom" ostaće u crno-belom, ali na Bosforu. 

(MONDO, N.L.)

BONUS VIDEO: 

This browser does not support the video element.

Dušan Vlahović gol Fiorentini Izvor: Arena Sport 1