Crvena zvezda mts u seriji je teških i važnih utakmica, koje bi direktno mogle da odrede kako će ekipe biti raspoređene u vrhu tabele ABA lige pred plej-of.
Ekipa Dušana Alimpijevića u ponedeljak je izgubila na gostovanju Budućnosti, od utorka se sprema za gostovanje Efesu u petak, a 48 sati posle te utakmice dočekaće Cedevitu u hali "Aleksandar Nikolić".
Biće to derbi ekipa sa druge i treće pozicije tabele, u koji će i Beograđani i Zagrepčani ući sa skorom 12-3. Svesni značaja utakmice, u Zvezdi su odlučili da otvore vrata dvorane i da omoguće slobodan ulaz navijačima.
"U ovom trenutku, ekipi je potrebna velika podrška sa tribina, koja može da bude prevaga u izuzetno važnoj utakmici u Beogradu, u takmičnju koje je još na početku sezone označeno kao prioritet ove sezone", saopštila je Zvezde, najavivši da će o svim ostalim detaljima u vezi sa tom utakmicom biti objavljeno još jedno saopštenje tokom nedelje.
Foto: MN Press
Mondo Tema
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Pakao i košarkaška Nigerija": Zoran Savić objavio snimak posle poraza Partizana u finalu Kupa
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja