Partizan lakše diše, Tomas je pogodio - 83:78

Krilni centar ubacio je iz reketa, a Borac na taj šut nije imao odgovor.

Počeo je poslednji minut.

21:09

Borac na "minus 3" u 39. minutu

Rade Zagorac poentira u teškim trenucima, ali nije uspeo da zadrži Nerandžića u pretposlednjem minutu.

21:06

Jaramaz i Janković za mirnijih "plus 7"

Plejmejker i centar Partizana vratili su braniocu titule mirniju razliku na početku 38. minuta.

21:05

I Đoković ubacuje trojku, 11. za Borac

Čačani su ponovo pogodili iz daljine i na momenat su prišli na "minus 4".

Jaramaz je na drugoj strani odgovorio prodorom i polaganjem za 75:69.

Borac preti, a Partizan odgovara.

Još tri i po minuta.

21:02

Prekid zbog nesportskog navijanja

Sudije traže od zvaničnog spikera da opomene navijače zbog vređanja predsednika Zvezde Nebojše Čovića i njegove supruge. Dok ekipe čekaju nastavak, Marinović okuplja ekipu na mini tajm-autu.

20:59

Pejdž ubacuje važnu trojku - 73:66

Brzi napad crno-belih i bitan pogodak američkog šutera, za novih "plus 7".

Marko Marinović zove tajm-aut na početku 36. minuta.

20:57

Ponovo Zagorac, pa ponovo Gavrilović - 70:66!

Nacrtao je Trinkijeri akciju na tajm-autu, a Zagorac je ubacio i trojku.

Na drugoj strani, još jednu trojku ubacio je Gavrilović, pa je poentirao i Mekadu.

Još pet i po minuta do kraja.

20:55

Važni poeni Zagorca, pa još jedna trojka Borca

U teškim trenucima za Partizan krilni košarkaš crno-belih ubacuje veoma važne poene.

Na drugoj strani, Borac ponovo krade loptu Partizanu, a Čarapić ubacuje još jednu, devetu timsku trojku Borca.

Na početku 34. minuta rezultat je 65:63 za crno-bele. Trinkijeri je pozvao tajm-aut.

20:53

Jaramaz ukucava "plus 6", Čačani smanjuju

Plejmejker crno-belih ukrao je loptu Čačanima, istrčao sa njom kontru i zakucao za "plus 6" (63:57), posle čega je Gavrilović ubacio još jednu trojku za Borac (63:60).

U toku je 33. minut.

20:51

Miletić pogađa za samo dva razlike

Pozajmljeni Partizanov centar vratio je Borac na samo "minus 2" (59:57), posle čega je Zagorac pogodio iz teške situacije da vrati crno-belima "plus 4" (61:57).

U toku je 32. minut.

20:48

- kraj treće četrvtine, 59:55 -

Kočović je pogodio preko Zagorca uz zvuk sirene i dao nadu svom timu pred poslednju deonicu.

20:41

Partizan zastao, Trinkijeri bodri ekipu

Crno-beli su izgubili napadački ritam iz druge četvrtine, a njihov trener aplaudira i bodri ekipu.

Vil Mozli je zakucao za 53:45 u 28. minutu.

20:32

Borac reaguje u 3/4, prišao na "minus 8"

Čarapić i Nerandžić ubacili su trojke kojima su Čačani prišli na osam poena zaostatka u 24. minutu (49:41).

Nerandžić je potom gađao da dodatno smanji zaostatak i nije ubacio otvoreni šut iz ugla.

20:13

Volden uz zvuk sirene, 46:33 - poluvreme!

Crno-beli i na pauzu odlaze sa mirnom prednošću, jer je Kori Volden ubacio trojku u poslednjem napadu pred poluvreme.

20:08

Partizan kontroliše meč - 43:30

Džejms Mekadu dobio je loptu u reketu, "cimnuo" čuvara, pa pogodio uz prekršaj.

Partizan pred pauzu ima mirnu prednost.

20:00

Nikola Janković najbolji na terenu - 34:21

Odlična rola centra crno-belih i zasluženi odmor posle njegovih 11 poena u prvih 15 minuta utakmice.

Trinkijeri ga je izveo iz igre, a navijači su nagradili aplauzom ono što je visoki igrač crno-belih pružio.

Partizanova prednost konstantno raste u drugoj četvrtini.

19:54

Janković radi korisne stvari - 26:21 za Partizan

Nikola Janković lako nalazi prostor u reketu Borca.

Nakon što je poentirao za 24:21, nabacio je loptu Rašonu Tomasu, koji je uhvatio i primorao Marinovića na prvi tajm-aut.

Partizan vodi 26:21 u 12. minutu.

19:48

- kraj prve četvrtine, 20:18 -

Preokret crno-belih posle lošeg starta i povreda Stefana Birčevćia obeležile su prvu četvrtinu.

19:46

Partizan "okreće" rezultat - 18:17

Rade Zagorac ubacio je šut sa poludistance, a onda je poentirao i Nikola Janković, za Partizanovih "plus 1" u devetom minutu utakmice.

19:42

Dok se Birčeviću pruža pomoć, poentira Đoković

Krilni centar crno-belih izašao je iz igre zbog bola u nozi, a nekadašnji šuter Mege i FMP-a za to vreme je ubacio trojku.

Borac u sedmom minutu vodi 16:11.

Birčević je na klupi i stavljen mu je led na zglob.

19:40

Volden pogađa uz faul - 11:11

Đorđe Majstorović, nekadašnji centar Partizana, faulirao je Korija Voldena pri polasku Amerikanca u prodor, pa je poentirao uz prekršaj.

Potom nije iskoristio slobodno bacanje.

U toku je šesti minut.

19:37

Tomas greši, Džons kažnjava

Plejmejker Borca presekao je loše dodavanje Rašona Tomasa i pogodio polaganje.

Na drugoj strani, Birčević je poentirao za "minus 1" crno-belih, 7:8.

19:34

Kori Volden se lepo "upisuje"

Plejmejker crno-belih "zavrnuo" je loptu na drugom obruču i lepo poentirao za 2:4 u drugom minutu.