Svi događaji
Od najnovijeg
22:33

OVAKO IZGLEDA TABELA EVROKUPA

Posle šest odigranih kola u grupi A Evrokupa Partizan i Lokomotiva imaju isti skor (5-1).

Standings provided by SofaScore LiveScore

22:30

STRELCI

METROPOLITAN: Mular, Kamings 13 (5 izg.l), Hornsbi 22, Konate, Mšeno 16 (4as), Halilović 2 (5sk), Si 2 (33sk), Ho-Ju-Fat 11, Hanter 11 (5sk) Jomi

PARTIZAN: Panter 28, Ledej 15 (5sk), Zagorac, Avramović 12 (5sk, 5as), Koprivica 4 (8sk), Dangubić 9, Smailagić 14, Miletić, Mur 2, Glas, Trifunović, Madar 6

22:25

40' - KRAJ

Utakmica je završena. Partizan je pobedio u Francuskoj - 82:89.

22:17

38' - PARTIZAN IMA OGROMNU PREDNOST

Partizan je blizu pobede. Na dva minuta pre kraja imaju 11 poena prednosti (74:85).

22:14

36' - LEDEJ SE ISKUPIO

Partizan i dalje ima prednost - 74:81.

Ledej je promašio otvorenu trojku, pa se potom ispravio blokadom na Mišinou. Kole traži minut odmora.

Obradović i Ledej

22:09

34'- PARTIZAN VODI

Partizan ima veliku prednost na šest minuta pre kraja - 71:79.

Sve bolja igra Partizana. Fokus odbrane domaćina je na Panteru, a Kevin se na vreme oslobodio lopte pa je Koprivica imao lako zakucavanje. Potom se srpski tim odlično odbrani, a Honrsbi je promašio.

22:04

32' - NOVO ZAKUCAVANJE SMAILAGIĆA

Partizan vodi - 70:73.

Poslednji kvartal obeležilo je zakucavanje Smailagića. Potom je Kamings poentirao posle sjajnog prodora, a Dangubić je ostao sam u ćošku i to je kaznio trojkom. Honrsbi je imao otvorenu trojku, nije pogodio.

22:00

30' - BEZ PROMENA

Pitanje pobednika će se rešiti u poslednjoj deonici. Posle 30 minuta igre je nerešeno - 68:68.

21:54

28' - NEREŠENO

Ponovo je nerešeno (66:66).

Igra se praktično koš za koš. Ni jedni ni drugi ne uspevaju da nađu način da zaustave protivnika.

21:47

25' - SMAILAGIĆ SE RASPUCAO

Na pet minuta pre kraja trećeg kvartala je nerešeno (60:60).

Najveće zasluge za to ima sjajni Smailagić koji se raspucao i pogodio dve trojke. Domaći tim ne odustaje i odgovara lakim poenima pod košem, uglavnom napadaju Zagorca.

amel smailagić
MN Press

21:42

22' - MNOGO GREŠAKA

Početak drugog poluvremena protiče u velikom broju grešaka na obe strane terena. Metropolitan se zamlo bolje snalazi za sada (55:54).

21:39

OBRADOVIĆ: OVO JE LEPO ZA GLEDAOCE

Očekivano, Željko Obradović nije bio zadovoljan dešavanjima u provm poluvremenu (53:50).

"Lepa je utakmica za gledaoce, ali ne za mene ako primite 53 poena onda morate da promenite odbranu. Moramo da shvatimo kako da ih zaustavimo

21:33

OVAKO JE SMAILAGIĆ ZAKUCAO

Pogledajte i kako je izgledalo zakucavanje Smailagića sredinom druge četvrtine.

21:30

STRELCI NA POLUVREMENU

METROPOLITAN: Mular, Kamings 7 (4 izg.l), Hornsbi 20, Konate, Mšeno 1 (4as), Halilović 2 (5sk), Si 2 (33sk), Ho-Ju-Fat 11, Jomi

PARTIZAN: Panter 18, Ledej 11, Zagorac, Avramović 6, Koprivica, Dangubić, Smailagić 6, Miletić, Mur 2, Glas, Trifunović, Madar 4

21:25

20' - ZAVRŠENO PRVO POLUVREME

Posle prve četvrtine Metropolitan ima prednost - 53:50.

Dangubić je na osam sekundi pre kraja napravio faul na šutu za tri, a Hornsbi je bio nepogrešiv. Pre toga je Obradović tražio minut odmora, bio je vidno ljut zbog grešaka koje su napravljene. Mur nije pogodio uz zvuk sirene.

21:14

18' - TROJKA U POSLEDNJOJ SEKUNDI

Metropolitan je izjednačio (46:46).

Madar je promašio za tri, pa su crno-beli odigrali skoro savršenu odbranu, ali je uprkos svemu tome Hanter pronašao prostor i pogodio trojku.

21:11

16' - VRAĆA SE LEDEJ, SMAILAGIĆ ZAKUCAVA

Partizan se vratio u igru (43:42).

Odlično u poslednjih nekoliko minuta igre Zek Ledej. Donosi prave odluke, pre svega u napadu i drži svoj tim u igri. Pre toga je Smailagić imao fantastično zakucavanje.

21:03

13' - IZBEGNUTA TEŠKA POVREDA

Domaći tim vodi (35:34).

Metropolitan igra bolje u prethodnom periodu i imaju prednost, ali je jedan potez mogao dosta loše da se završi. Ledej je sa nekoliko finti šuta prevario Hantera koji je skočio da ga blokira i u tom momentu je pao preko njega. Pukom srećom je izbegnuta teška povreda.

20:55

11' - DUEL SE NASTAVLJA

I početak druge četvrtine obeležavaju Panter i Hornsbi. Kevin daje trojku, Kit dvojku posle sjajne finte kojom je prevario Madara (30:26).

20:51

10' - DVOBOJ PANTER - HORNSBI

Posle prvih 10 minuta domaći tim ima prednost - 28:23.

Prvu četvrtinu obeležili su Panter i Hornsbi, košarkaš Partizana je dao 12, a igrač Metropolitana 10 poena.

20:48

8' - RAZIGRAO SE I DOMAĆI TIM, ČUJU SE SAMO GROBARI

Na dva minuta pre kraja prve deonice Partizan ima prednost - 19:21.

Mišeno je majstorskim potezom prevario Dangubića i podigao svoj tim, ali su Ledej i Panter poenima na drugoj strani sačuvali prednost crno-belih. Za to vreme se sa tribina čuju samo navijači crno-belih.

20:38

5' - PANTER NAŠAO ŠUT

Muči se Kevni Panter dosta sa šutom u poslednje vreme, ali izgleda da ga je pronašao u Francuskoj. Pogodio je za tri, ali su sudije pokazale da je ipak nagazio liniju (8:13).

20:36

3' - MALA PREDNOST CRNO-BELIH

Partizan ima minimalnu prednost.

Prve poene na meču dao je Avramović, pogodio je za tri. Na drugoj strani je Hanter poentirao u reketu. Panter je polovičan sa penala, Ledej zatim poentira, pa uzvraća Honrsbi (5:6).

20:33

1' - PETORKA PARTIZANA

Petorku Partizana čine: Avramović, Panter, Dangubić, Ledej i Koprivica

20:29

POKLONI ZA ŽELJKA I KOLEA

Uoči samog početka meča su treneri Željko Obradović i Vensan Kole dobili poklone na terenu. Ispraćeni su aplauzima sa tribina.

20:10

MEČ USKORO POČINJE

Utakmica u Francuskoj počinje u 20.30h.

19:46

METROPOLITAN NAJBOLJI U FRANCUSKOJ

U šampionatu Francuske je Metropolitan prvi na tabeli sa skorom od devet pobeda i jednim porazom.