Crvena zvezda je osvojila Kup. U finalu je pobedila Partizan (85:68) i tako stigla do "Žućkove levice".
Crveno-beli su dominirali tokom cele utakmice, rutinski su slavili, a jedan od poteza koji je obeležio dešavanja u "Čairu" bilo je isključenje Dejana Radonjića. Sada se pojavio i snimak situacije koja nije mogla da se vidi u prenosu.
Posle odluke sudija je trener Zvezde otišao prvo u tunel, a onda i u svlačionicu gde se presvukao i vratio se na parket. Pred sam kraj meča je prišao do klupe, a tamo ga je sačekao Stefan Marković koji je napravio šou.
"Dobra ti ta fora, ti kao izađeš, a nas ovde čuka da bije", nasmejao se Marković.
Upravo je Marković bio iks faktor Zvezde, bio je jedan od najzaslužnijih za pravljenje velike razlike koja je potom bila nedostižna za protivnika.
Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću