KK Partizan mt:s saopštio je da je veći broj paketa ulaznica za TOP16 fazu Evrolige u Areni rasprodat tokom današnjeg dana, a da će sutra (nedelja) u prodaji biti poslednji kontigent ulaznica.

"Veliki broj kompleta je već rasprodat, a na blagajni će u nedelju biti pušten poslednji kontigent ulaznica. Oko 1.500 kompleta karata će od 10 časova biti pušteno u prodaju na severnoj blagajni Beogradske arene. Svi zainteresovani će moći da kupe komplete i za donji i za gornji prsten, a neophodno je da sa sobom ponesu fotokopiju lične karte kao i original na uvid", saopšteno je iz Partizana tokom popodnevnih časova.

Pojedinac će moći da uzme najviše 4 kompleta, a blagajna će raditi kao i danas do 18 časova.

Od ranih jutarnjih časova danas bio formiran red ispred Beogradske arene, a blagajne na severu dvorane bile su otvorene u 10 časova.

Iz Partizana je saopšteno da je organizacija prodaje karata bila "na najvišem nivou i sve je prolazilo u najboljem redu".

"Svi koji su danas došli do severne blagajne Beogradske arene kupili su ulaznice", kažu u Partizanu.

Crno-beli će takmičenje u Grupi C početi 19. januara u Madridu, zatim će 26. januara u Beograd doći Efes, potom i Montepaski 3. februara. Šampion Srbije će prvaku Italije uzvratiti posetu 16. februara, osam dana kasnije će u Arenu stići "kraljevi", a poslednje kolo na programu je u martu, kada će crno-beli gostovati u Istanbulu.

(MONDO, foto Tanjug)