Od najnovijeg
20:40

Pobeda Partizana 96:63

20:37

40' Igra se do poslednjih sekunda

96:63 Partizan ne spušta intenzitet igre, Nakić je željan minuta na terenu i koristi svaku priliku da poentira, bio je precizan ispod koša za 96. poen Partizana.

KK Partizan vs KK Krkab (1).JPG
MN Press

20:34

39' Poeni Lakića

Uspeo je lakić da dođe do svojih prvih poena, sad Partizan vodi 94:58.

20:33

Partizan ubedljiv

38' je meča a Partizan je dao već 22 poena, dok je Krka ubacila svega sedam.

KK Partizan vs KK Krkab (2).JPG
MN Press

20:30

Timska igra Partizana

36' Partizan igra intenzitetom kao da je početak meča, deluje domorno i uigrano. Nakić je asistiraso za Koprivicu, a onda centar crno-belih lagano uputio loptu ka košu. Potom je Nakić vezao 4:0 za 92:55.

KK Partizan vs KK Krkab (3).JPG
MN Press

20:29

Tandem Bošnjaković-Nakić

Bošnjaković je asistirao Nakiću, a onda sin proslavljenog košarkaša uputio loptu izvan linije 6,75 i poentirao 86:51.

20:28

34' Crno-beli na plus 30

Partizan je stigao do prednosti od 30 poena. Rezultat je 81:51. Ponovo su crno-beli igrali čvrstu odbranu i ponovo Krka nije uspela da završi napad.

KK Partizan vs KK Krka (4).JPG
MN Press

20:26

Partizan se odlično brani

Bez obzira na veliku i lagodnu predost Partizan igra čvrstu odbranu i ne popušta protivniku. Krka ponovo nije uspela da odigra napad za 24 sekunde.

20:24

32' Nakić za tri

75:51 Nakić je vezai 5:0, najpre je bio precizan za tri, a onda u sledećem napadu i sa poludistance.

Partizan - Krka uživo, live stream, arena sport 1
MN Press

20:21

Lakić ušao u igru

Lakić je dobio poverenje Željka Obradovića i ušao je na teren. Međutim, u prvom šutu za tri je promašio.

20:17

Partizan ima plus 22

70:48 za Partizan. Crno-beli igraju odlično, dok Krka deluje umorno. Završena je treća četvrtina.

MN Press

20:15

30' Krka pokušava, ali...

67:46 za Partizan. Krka pokušava da pronađe ritam iz prve deonice kad je odlično šutirala izvan linije 6,75, ali ne uspeva. Partizan igra preko Pokuševskog.

MN Press

20:10

29' Partizan pravi osetnu razliku

65:46 crno-beli imaju plus 19, zahvaljujući poenima Alekseja Pokuševskog.

20:07

27' Zadar u padu koncentracije

Imali su gosti dva napada i dve vezane greške - prvo je lopta završila u autu, potom su se spasili napada partizana, ali su u sledećem svom napadu napravili korake i opet ostali bez poena. To je iskoristio Pokuševski i poentirao za 61:43.

KK Partizan vs KK Krka (1).JPG
MN Press

20:05

Vašington u dobrom ritmu

Povratnik u redove Partizana Dvejn Vašington je najefikasniji igrač crno-belih, dao je 14 poena i u 26' minutu je postigao trojku kojom je značajno uvećao vođstvo Valjka. Rezultat je 59:43.

KK Partizan vs KK Krka (2).JPG
MN Press

20:02

26' Partizan vodi 56:42

Uspela je Krka na kratko da prekine seriju crno-belih, trojkom Cerkvenika, ali je Dejvis odgovorio ispod koša.

20:00

24' Serija Partizana

54:38 za crno-bele. Partizan je vezao seriju 7:0, najpre je bio precizan Vašington, pa onda Pokuševski i na kraju Nilikina. Krka je reagovala tajm-autom kako bi prekinula nalet Partizana.

KK Partizan vs KK Krka (5).JPG
MN Press

19:58

23' Krka smanjila na minus devet

Krka ima odgovor na svaki Partizanov napad, Špan je bio precizan u šutu za tri i doveo Krku na minus devet (47:38).

19:55

21'  Partizan drži dvocifrenu prednost

Pauza je prijala ekipama i nije ih previše ohladila. Već u prvim sekundama Brendon Dejvis je bio precizan, a onda je trojku uzvratio Čebašek za 43:31, a onda je i Jurković bio precizan sa linije penala oba puta za 43:33.

KK Partizan vs KK Krka (8).JPG
MN Press

19:53

Trojka Bošnjakovića

Pogledajte pogodak Mitra Bošnjakovića uz zvuk sirene.

19:42

10.319 gledalaca

Partizan i Krku gleda 10.319 navijača u Beogradskoj areni, stoji na sajtu ABA lige. Ovo je velika posećenost kad je u pitanju regionalno takmičenje.

MN Press

19:39

41:28 na poluvremenu

Mitar Bošnjaković je pogodio trojku uz zvuk sirene, na opšte oduševljenje navijača i za maksimalnu prednost Partizana na ovom meču, plus 13.

19:37

20' Nerešen rezultat

Partizan igra požrtvovanu odbranu, tako su na suprotonoj strani ostali Koprivica i Bošnjaković, pa je Krka lako poentirala preko Mirtića. Brzo je uzvratio Koprivica za 38:28.

MN Press

19:35

19' Majk najefikasniji

Partizan ponovo ima plus 10 - 36:26. Ajzea Majk je skupio promašaj Marinkovića za tri i poentirao ispod koša za svoj sedmi poen. Trener Jakara je odgovorio tjm-autom.

19:33

18' Čvrsta obrana

Partizan je igrao čvrstu odbranu, tako da Krka nije uspela da odigra napad za 24 sekunde, pa je rezultat ostao 34:26.

19:30

Bošnjaković na terenu

Mitar Bošnjaković je dobio priliku da uđe na teren, tri minuta pre kraja druge deonice. Sa njim je u igru ušao i Frenk Nilikina i Balša koprivica.

MN Press

19:28

16' Odgovor Krke

28: 22 Odgovorio je Garsia na Partizanovi seriju do 11:0 poenima ispod koša, potom je i Skins poentirao za Krku.

19:26

15' Partizan na +10

Crno-beli su stigli do prvog dvocifrenog vođstva na meču, rezultat je 28:28.

19:24

14' Partizan pronašao ritam

26:18 za crno-bele, Sterling Braun je pogodio za tri, a Partizan se odmah odbranio sledećeg napada protivnika. Izabranici Željka Obradovića su vezali seriju 9:0.

19:21

14' Krka traži tajm-aut

(22:18) Ajzea Majk se odlično snašao ispod koša i uspeo da poentira pod faulom, a Dejan Jakara je zatražio minut odmora za svoje momke kako bi konsolidovao redove Krke.

20240415acCzvSC31.JPG
MN Prees

19:19

12' Krka odlično šutira

20:18 za Partizan, ali Krka ima odgovor na svaki napad crno-belih. Brendon Dejvis je dobar ispod koša, ali Krka igra preko Smrekara i tako smanjuje zaostatak.

19:16

10' Partizan poveo

18:16 za domaće. Poenima Brendona Dejvisa Partizan je poveo prvi put od polovičnog učinka sa linije penala Pokuševskog sa početka meča.

19:15

Ajzea Majk na terenu

Ajzea Majk je u poslednjem minutu ušao na teren i tako debitovao za ekipu Partizana pred beogradskom publikom.

MN Press

19:12

9' Nerešn rezultat

Vanja Marinković je ušao na teren i odmah pogodio trojku za 16:16.

19:10

6' Još jedna trojka

14:13 za Krku. Čebašek je ponovo pogodio za tri, a na drugoj strani je Nakić bio precizan sa poludistance. Krka nije uspela da uzvrati u narednom napadu, pa cu crno-beli preko Vašingtona kaznili goste.

MN Press

19:07

Raspoložena Krka!

5' Krka poentira uglavnom izvan linije 6,75, dok je Partizan raspoloženiji sa poludistance. Rezultat je 11:7.

19:03

4' Vođstvo gostiju

Krka vodi 8:5, poenritali su Čebašek i Pirsons, dok za Partizan poentiraju samo Vašington i Pokuševski.

19:02

2' Čvrsta igra

1:0 za Partizan. Krenulo je čvrsto na obe strane i uz promašaje. Prve poene za Partizan je upsao Aleksej Pokuševski sa linije penala, polovičnim učinkom.

MN Press

19:01

Bez Tajrika Džounsa

Već je bilo poznato da Karlik Džouns neće biti na raspolaganju Željku Obradoviću, ali neće biti tu ni njegov prezimenjak na centarskoj liniji Tajrik Džouns.

20240925ivParBor99.JPG
MN Press

18:58

Obradović nastavlja tradiciju

Kao i prethodnih godina, Željko Obradović pre meča je prišao devojčici pored terena i poljubio je kao što je to činio i cele prethodne sezone.

Majk na zagrevanju

Ajzea Majk je bio povređen od početka sezone, pa je prve minute zabeležio u utakmici protiv Zadra prošle nedelje. Postepeno se Majk vraća u ritam i ovog puta će Željko Obradović moći da računa na njega.

MN Press

18:23

Partizan je favorit

Trener Krka Dejan Jakara pre meča sa Partizanom je izjavio: "Poslednjih pet utakmica smo u veoma dobrom stanju. Forma nam se diže, pobedili smo i u poslednjoj, veoma teškoj utakmici protiv Ilirije. Sada razmišljamo o Partizanu, koji je favorit za osvajanje titule ABA lige. Trudićemo se da se optimalno pripremimo kako bismo sakrili svoje slabosti i iskoristili svoje moguće pluse. Dobro ih poznajemo jer igraju dosta utakmica. Partizan je veliki favorit, ali u Beograd idemo bez bele zastave. Radujemo se utakmici i igramo u odličnoj atmosferi u njihovoj domaćoj dvorani".

MN Prees

15:56

Meč odložen zbog fudbala

Prvobitno je meč Partizana i Krke trebalo da se održi ranije, od 18 časova, ali je zbog fudbalske utakmice Partizana i Čukaričkog termin promenjen za sat vremena kasnije. Svi navijači koji su kupili ulaznice za fudbal, moći će besplatno da uđu na košarkašku utakmicu.

TV Arena sport

15:52

Partizan na vrhu

Partizan je jedini neporažen tim u regionalnom takmičenju. Izabranici Željka Obradovića se nalaze na vrhu tabele sa pet pobeda, dok je Krka na devetom mestu.

Screenshot/ABA liga

15:50

Bez Karlika Džounsa

Važan igrač Partizana Karlik Džouns se povredio u meču sa Virtusom. Poznato je da će odsustvovati oko dve nedelje, pa Željko Obradović sigurno neće moći da računa na njega.

20240925ivParBor111.JPG
MN Press

15:48

Obradović pred meč

Tim Željka Obradovića ima maksimalni rezultat u regionalnom takmičenju, ali i pored toga će crno-beli biti oprezni u ovom meču. "Nova utakmica u ABA ligi. Kao i uvek, poštovanje za protivnika. Ritam utakmica je takav da svi moraju da budu spremni da pomognu i da probamo da odigramo dobru utakmicu", istakao je Obradović.