Partizan je ušao u formu, ostvario je četiri uzastopna trijumfa u Evroligi, dok je u ABA ligi na skoru 11-0. Posle odličnih partija trener Željko Obradović dobio je i jednu lošu vest. Kako stoje stvari moraće bez Ifea Lundbera do kraja 2024. godine.
Danski košarkaš oporavlja se od pucanja mišića boka, koji se nalazi iznad kuka i to je povreda za koju se preporučuje maksimalno mirovanje. "Najverovatnije ga neće biti na terenu još dve nedelje. Pod upitnikom je i njegovo učešće u preostalim utakmicama do Nove godine", piše "Sport klub".
Jasno je da neće igrati na gostovanju Albi 11. decembra u Evroligi, a ostaje da se vidi šta će biti sa ostalim mečevima. Do Nove godine Partizan treba da odigra sedam mečeva. Ostaje da se vidi i da li će se možda oporaviti pre vremena.
U Evroligi to su mečevi sa Albom u Nemačkoj, Asvelom kod kuće, Efesom u Turskoj i Fenerbahčeom u Beogradu, dok će u ABA ligi imati dva derbija u Areni, prvo protiv Budućnosti kod kuće, pa sa Crvenom zvezdom u gostima, za kraj godine dočekaće Cedevita Olimpiju.
(Sportklub/Mondo)
BONUS VIDEO: