Satoranski opleo po Barseloni: "Leđa su mi uništena posle tri godine u klubu"
Reaguj
Komentariši
1 / 7
MN Press
MN Press
2 / 7
MN Press
MN Press
3 / 7
MN Press
MN Press
4 / 7
MN Press
MN Press
AD
5 / 7
MN Press
MN Press
6 / 7
SEBASTIEN NOGIER/EPA
SEBASTIEN NOGIER/EPA
7 / 7
Profimedia/Dax Images/Alamy Live News
Profimedia/Dax Images/Alamy Live News
Reaguj
Komentariši