Beogradski košarkaški klub Mega Akva Mont od 21. septembra biće domaćin velikog medjunarodnog košarkaškog turnira na kojem će, pored srpskog tima, učestvovati berlinska Alba, Galatasaraj i FMP Železnik.

Sve utakmica na turniru biće odigrane u beogradskoj hali Šumice, a u prvom kolu sastaju se Alba - FMP Železnik i Mega Akva Mont - Galatasaraj.

Ovo će biti jedinstvena prilika za navijače u Beogradu da pozdrave osvajače zlatnih medalja ovog leta (Teodosića, Labovića, Raduljicu, Jeremića i Čovića iz FMP i Katnića, Stojačića, Nikolića, Maravića i Cvetkovića iz Mega AM).

Takodje je interesantno videti novi klub Luke Pavićevića, Albu iz Berlina, sa Jeretinom, Nikolićem i Dojčinom, kao i veoma jaku ekipu Galatasaraj sa bivšim Albinim igračem, Ajvorijem, Bešokom i pojačanjem iz Huventuda, Čarls Gejnsom.

(MONDO)