Košarka

Aco Petrović poludeo na sudije, ušao na teren - ISKLJUČEN! (VIDEO)

Izvor mondo.rs

Hrvatski trener bio je besan na arbitre utakmice protiv SAD, koja direktno odlučuje o učešću njegovog Brazila u daljem toku takmičenja.

Još jednog isključenje na Mundobasketu!

Ovoga puta je u svlačionicu morao selektor Brazila Aleksandar "Aco" Petrović pošto je već do poluvremena "zaradio" dve tehničke greške, nezadovoljan suđenjem na odlučujućoj utakmici za njegovu reprezentaciju na Mundobasketu.

Drugu tehničku dobio je već posle samo tri minuta druge deonice, kada je njegov košarkaš Anderson Varežao krenuo na zakucavanje, pa nje dobio faul.

Aco Petrović, poznat po vatrenim obračunima sa sudijama, ni ovoga puta nije odoleo.

Ušao je na teren i verbalno se suočio sa sudijom koji ga je isključio, ali i sa američkim košarkašem Donovanom Mičelom koji je tražio isključenje za njega.

Tu situaciju pogledajte na snimku OVDE!

Inače, Sjedinjene Američke Države vode protiv Brazila 43:39 na poluvremenu, dok je Južnoamerikancima potrebna pobeda sa više od 22 poena razlike kako bi ostali na Svetskom prvenstvu u Kini. U slučaju bilo kog drugo rezultata - idu kući.