Srpski reprezentativac Tristan Vukčević nastavio je sa solidnim partijama za svoj Vašington, ali njegova ekipa igra jako loše. Prethodne noći Vašington je na domaćem parketu pregažen protiv Bostona (146:101), a dobro znamo kakve sve probleme s povredama imaju Seltiksi.
Ovoga puta Tristan Vukčević igrao je samo 11 minuta, ali je i za to vreme uspeo da ostavi solidan učinak i da učini da se njegova asistencija u stilu Nikole Jokića "zavrti" kao viralna na društvenim mrežama. Pogledajte šta je uradio Vukčević:
Inače je Vukčević postigao 10 poena (3/5 iz igre), a imao je još četiri skoka i tu jednu asistenciju. S njim na parketu Vašington je bio na "minus devet", što je zapravo i najbolji učinak igrača u debaklu Vizardsa, uz Šempejna s kojim su bili na "minus jedan".
Inače je Boston predvodio Derik Vajt sa 30 poena, a Džordan Volš dodao je 22. Čak sedam igrača bilo je dvocifreno. Kod Vizardsa, najbolji utisak ostavio je Si Džej Mekalum sa 22 poena.
NBA rezultati 5. decembar:
- Filadelfija - Golden Stejt 99:98
- Vašington - Boston 101:146
- Bruklin - Juta 110:123
- Toronto - L.A. Lejkers 120:123
- Nju Orleans - Minesota 116:125
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
BONUS VIDEO: