Nedelju dana pre poslednje ovosezonske trke u šampionatu Formule 1, rasprodate su sve karte na stazi "Interlagos" čiji je kapacitet 75.000 gledalaca!

Za Veliku nagradu Brazila, koja će biti vožena 2. novembra na stazi u Sao Paolu, ulaznica više nema, ali je manji broj ostao za subotnje kvalifikacije.

"Ima još malo karata za subotnje kvalifikacije i to onih u najskupljem sektoru", saopštili su organizatori brazilskog Gran prija, posle koga će biti poznat novi šampion.

Uoči poslednje trke sezone, Meklarenov as Luis Hamilton vodi u generalnom plasmanu vozača ispred Brazilca Felipea Mase iz Ferarija, koji ima sedam bodova manje.

Dvadesetrogodišnjem Britancu dovoljno je da na Interlagosu osvoji peto mesto, kako bi postao najmlađi šampion u istoriji "najbržeg cirkusa".

(MONDO)