Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

ISTORIJA! SRBIJA OSVOJILA MEDALJU NA SVETSKOM PRVENSTVU: Vladimir doneo ono što čekamo od 1995. godine!

Veliki uspeh srpskog boksa!

Bravo za srpske boksere!

Vladimir Mirončikov je boreći se za našu zemlju savladao Kazahstanca Nurkbeka Oralbaja i plasirao se u polufinale Svetskog prvenstva u Štark areni, u kategoriji do 80 kilograma.

Tim uspehom, on je stekao garantovanu bronzanu medalju!

U atraktivnoj borbi, on je osvajanjem prve runde dobio veliki podstrek i na kraju izborio prvu medalju za našu boksersku reprezentaciju od 1995.

Pre ove pobede, naš boks je poslednje odličje na svetskim prvenstvima osvojio još sredinom devedesertih, uspehom Slaviše Popovića na turniru u Berlinu.