Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

KAKAV DERBI! PARTIZAN DOBIO ZVEZDU IZ PENALA POSLE DRAME: Mitrović odlučio 42 sekunde do kraja, strašan preokret!

Trofejni reprezentativac Srbije postigao odlučujući gol.

stefan mitrović Izvor: MN Press

Partizan je dobio prvi "večiti" derbi ove sezone u vaterpolu!

Gledali smo vrlo uzbudljiv obračun na bazenu "Milan Gale Muškatirović" koji je rešen na 42 sekunde do kraja. Stefan Mitrović je sa peterca pogodio za 11:10 (3:3, 0:3, 5:2, 3:2), pa su tako crno-beli napravili veliki preokret. Na poluvremenu je Zvezda vodila 6:3, međutim u nastavku je došlo do pada u igri.

Možda će vas zanimati

Jedan od razloga za to su i tri isključenja za Gavrila Subotića, koji u drugom poluvremenu nije mogao u bazen, što je Partizan iskoristio i slavio je na Dorćolu.

U timu Partizana niko nije odskočio kada je u pitanju golgeterski učinak, po dva gola postiglu su Boven, Radojević, Gak i već pomenuti meč-viner Mitrović, dok su se u strelce upisivali još Barać, Velkić i Vico.

Što se tiče Zvezde, prednjačio je Basara sa pet pogodaka, jedini koji je dao više od jednog gola.

CRVENA ZVEZDA: Mišović, Tankosić, Đurđić 1, Marković 1, Subotić, Milojević, Trtović 1, Basara 5, Rađen, Vukićević, Gardašević 1, Radović 1, Ivanović, Smiljević. Trener: Filipović.

PARTIZAN: Rističević, Jakšić, Barać 1, Vićković, Aleksić, Velkić 1, Boven 2, Nešić, Vico 1, Radojević 2, Gak 2, Mitrović 2, Bulajić, Kojić. Trener: Korolija

Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.