Slušaj vest

šampion Republike Srpske u kik boksu Marko Kojić iz Zvornika uhapšen je zajedno sa bokserom Dragomirom Kulićem zbog sumnje da su pretukli sugrađane J.T. i N.M. koji su sa teškim povredama završili u bolnici. Na društvenim mrežama sada se pojavio i snimak s nadzorne kamere.

Incident se dogodio pre nekoliko noći, oko 01:45 u ulici Svetog Save u Zvorniku. U policijskoj upravi Zvornik navode da su obojica sportista uhapšeni zbog sumnje da su počinili krivično delo nanošenja teških telesnih povreda J.T. i N.M. Policijska patrola koja je bila u redovnoj kontroli situacije na ulicama otkrila je detalje tuče kada je primetila dva lica sa telesnim povredama, od kojih je jedno lice bilo bez svesti.

Na mestu događaja izvršen je i uviđaj i o svemu je obavešten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini. Snimak sa nadzornih kamera koji se pojavio u javnosti otkriva detalje sukoba u kojem su učestvovala četvorica mladića. Pogledajte šta se desilo:

Kojić je kao član kik boks kluba "KBS 056" krajem februara osvojio zlatnu medalju na Otvorenom prvenstvu Republike Srpske, kao i pehar za najboljeg takmičara na turniru. Prošle godine je proglašen za najboljeg sportistu Grada Zvornika.

Bonus video:

02:54
FILIP SEKULOVIĆ KIK BOKSER Izvor: MONDO/Teodora Orlandić i Mirela Ljumić