Slušaj vest

Ženska seniorska odbojkaška reprezentacija Srbije upisala je pobedu protiv Poljske u prijateljskoj utakmici. U Đangmenu je slavila posle 84 minuta igre sa 3:1 - 17:25, 25:21, 25:11 i 25:21, posle 84 minuta igre. Po završetku meča treneri Zoran Terzić i Stefano Lavarini dogovorili su se da se odigra još jedan set koji je pripao Srbiji sa 25:23, posle 23 minuta igre.

U sastavu Srbije nije bilo Aleksandre Uzelac, iz predostrožnosti zbog lakše povrede na koju se požalila u Nanđingu. Seniorke Srbije će sutra odigrati zvaničan prijateljski meč protiv Guandonga.

Posle toga će iz Kine otputovati na Filipine u ponedeljak 15. juna i tamo ih čekaju mečevi druge nedelje Lige nacija. Igraće u Pasing sitiju protiv Japana (sreda, 17. jun, 14.00), Italije (četvrtak, 18. jun, 14.00), Dominikanske Republike (petak, 19. jun, 10.00) i SAD (nedelja, 21. jun, 6.00).

Srbija će u Beogradskoj Areni u okviru treće sedmice igrati protiv Bugarske (sreda, 8. jul, 20.00), Francuske (četvrtak, 9. jul, 20.00), Nemačke (subota, 11. jul, 20.00) i Holandije (nedelja, 12. jul, 20.00).

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

01:09
Odbojkašice Srbije Izvor: MONDO