Slušaj vest

Srpski kik-bokser Miloš Cvjetićanin nokautiran je u trećoj rundi meča potiv Mori Kroma i tako je ostao bez titule u svojoj kategoriji. U pitanju je prestiži događaj Glory "Collision 9" i ostaje velika žal što srpski takmičar nije uspeo da se dokaže na najvećoj sceni.

Nakon bolnog poraza oglasio se na društvenim mrežama, prvo fer i sportski čestitao rivalu, a onda se zahvalio navijačima na velikoj podršci koju su mu pružili uprkos neuspeku.

"Ljudi, još jedna lekcija za mene. Sa jedne strane mogu da kažem da prosto nisam osetio ring i meč, i to se naravno dešava u sportu i životu. Sa druge strane, Kroma je pokazao zašto je bio i ostao šampion i uspeo da me savlada, jer je bio bolji. Ali ljudi, atmosfera, podrška, navijanje su me ostavili u šoku. Toliko sam ponosan na vas i toliko sam vam zahvalan da ne može da se opiše rečima", rekao je Cvjetićanin i nastavio:

 "Da tako ustanemo svi zajedno i da uspemo, nekako, da dobijemo podršku i od ostatak sveta je za mene prevelika stvar. Vau. Žao mi je što je prošlo ovako, ali mi je u neku ruku i jako drago. Sve se dešava sa razlogom. Ništa, na meni je sada da zalečim malo telo, jer je bio baš trnovit put u poslednje dve godine i naravno, vraćamo se na stazu sa istim ciljem. Hvala vam do neba. Srbija!".

Šta se dešavalo na meču?

Nakon što su sudije prve dve runde njegovog meča bodovale u korist rivala, Miloš je morao nešto otvorenije da pristupi meču, a Mori Kroma je to iskoristio u trećoj rundi.

Letećim kolenom pogodio je u bradu srpskog borca, koji je odmah pao na pod. Bilo je očigledno da nakon tog udarca meč neće moći da bude nastavljen.

BONUS VIDEO:

02:54
FILIP SEKULOVIĆ KIK BOKSER Izvor: MONDO/Teodora Orlandić i Mirela Ljumić