NOVA MOĆNA POBEDA

DRIM-TIM SA NOVOG BEOGRADA "ODUVAO" ZVEZDU: Držali se tri četvrtine, pa primili 18 golova!

Samo su "dodali gas" kada je Zvezda odgovorila.

Srbija će ove sezone imati tri predstavnika u Ligi šampiona, a pravi evropski derbi sačekao nas je ovog vikenda u Superligi!

Novi Beograd je dočekao Crvenu zvezdu i bez većih problema je savladao, potvrdivši i četvrti trijumf na domaćoj sceni od početka sezone. Držali su se crveno-beli do poluvremena, ali je u nastavku tim Vladimira Vujasinovića "dodao gas" i na kraju slavio 18:10 (5:3, 4:3, 3:2, 6:2).

Golovima sjajnog reprezentativca Dušana Mandića stekli su domaćini odmah prednost od 5:1, međutim nisu se predavali i stizali su na gol zaostatka 7:6 i 9:8, ali ne i više od toga.

Individualni kvalitet Novog Beograda je "isplivao", raspucali su se Vlahopulos, Drašović i Šušiašvili i furiozno završili meč.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bili su Mandić i Vlahopulos sa po četiri gola, dok su se kod crveno-belih po dva puta u listu strelaca upisali Veljko Tankosić, Bogdan Đurđić i Stefan Pješivac.

U okviru istog kola Radnički iz Kragujevca savladao je ekipu Šapca 17:5.

18:10 (5:3, 4:3, 3:2, 6:2).