Ostali sportovi

NASTAVLJA SE CRNA SERIJA ZVEZDE - DEVETI PORAZ U LIGI ŠAMPIONA: Sada su i Nemci bili bolji, crveno-beli na dnu tabele!

Autor Nikola Lalović

Ipak je ovo i dalje nivo iznad kvaliteta Crvene zvezde.

Dejan Savić je preuzeo Crvenu zvezdu, ali ne uspeva još uvek da oporavi ekipu. Nakon što je tim ispao od Šapca u četvrtfinalu plejofa domaćeg prvenstva, sada je tim doživeo deveti poraz u Ligi šampiona

Bolji od crveno-belih bili su vaterpolisti Hanovera na domaćem terenu, a sve se prelomilo na startu četvrte četvrtine

HANOVER - CRVENA ZVDEZDA 14:11 (2:3, 5:2, 3:3, 4:3)

Crveno-beli su poveli na kraju prve četvrtine, ali su onda drastično pali i nemački tim je do poluvremena izgradio ozbiljniju prednost. Posle izjednačene treće četvrtine usledio je početak četvrte kada su Nemci poveli 13:9 i pratkično sve rešili.

Kod Nemaca Fin Šece je dao četiri gola, dok je tri postigao Ivan Nagaev. U sastavu srpskog predstavnika Subotić, Pješivac i Vukčević su pogađali po dva puta.