Svi događaji
Od najnovijeg
19:02

PORAZ ĐOKOVIĆA

Gotovo je, Đoković je izgubio treći set, pretrpeo je brejk u desetom gemu i to tako što je odservirao duplu servis grešku na trećoj meč lopti - 4:6.

Valery HACHE / AFP / Profimedia Novak Đoković Kasper Rud

18:59

INCIDENT NA TRIBINI

Incident na tribini, obezbeđenje je odvelo jednog navijača sa tribina. Da li je to bio čovek kom je Novak psovao ili neko drugi, nije poznato.

18:57

4:5 - RUD PREKIDA SERIJU

Norvežanin je prekinuo seriju Đokovića koji je osvojio tri gema u nizu, sada je ponovo poveo - 4:5.

18:52

4:4 - NOVAKOVA PSOVKA I GEM

Novak je osvojio svoj servis gem i izjednačio - 4:4. U drugom poenu u gemu jedan gospodin koji se nalazio iza Đokovića je nešto dobacio usred poena. Novak je izgubio taj poen i onda se okrenuo i počeo da psuje na srpskom "Je*em ti mater u pi*ku da ti je*em". Mohamed Lajani se uključio, zamolio publiku da ne dobacuje. Novak je izbegao kaznu.

18:46

3:4 - URLIK I BREJK!

Novak je vratio brejk i vratio se u set, urlik Đokovića koji je čuo ceo Monte Karlo - 3:4!

18:43

2:4 - ĐOKOVIĆ SE DRŽI!

Drži Novak svoj servis gem i mora što pre da napravi brejk kako bi se vratio u "život" u potpunosti - 2:4.

Novak Đoković Kasper Rud uživo prenos livestream Sportklub Monte Karlo polufinale
Valery HACHE / AFP / Profimedia

18:38

1:4 - NE DA SE KASPER

Ne dozvoljava Kasper Novaku da dođe ni do brejk šanse - 1:4!

18:34

1:3 - PRVI GEM ZA NOVAKA

Prvi gem za Đokovića u trećem setu, osvojio je svoj servis gem i vratio se u igru - 1:3.

18:30

0:3 - GREŠKA ZA GREŠKOM

Novak ide iz greške u grešku, ima veliki zaostatak u trećem setu - 0:3.

18:26

0:2 - BREJK RUDA!

Pri rezultatu 30:0 Novak je napravio duplu servis grešku i to je izgleda ostavilo nešto jači trag nego što se očekivalo. Rud je odigrao dva odlična poena posle toga i stigao do brejk šanse. Odmah je iskoristio i napravio brejk - 0:2!

18:21

0:1 - GEM ZA RUDA

Prvi gem u trećem setu osvaja Rud - 0:1.

18:18

SAMO SERVIS DA PRORADI

Statistika drugog seta kaže da je Novak imao 10 vinera, po pet iz forhenda i bekhenda, 3 greške iz forhenda i nijednu iz bekhenda. Najveći problem je što je imao samo 24 odsto ubačenog prvog servisa...

18:14

6:1 - NOVAK IZJEDNAČIO!

Đoković ne može da pogodi prvi servis, muči se žestoko sa tim udarcem, ali mu to ne smeta da osvoji drugi set i da izjednači - 6:1!

18:11

5:1 - OPET BREJK!

"Nole, Nole", ori se Monte Karlom dok Đoković pravi novi brejk, dolazi nadomak izjednačenja u setovima - 5:1! Norvežanin je u ovom gemu napravio tri duple servis greške!

18:07

4:1 - IDEMO, NOLE!

Sjajna igra Đokovića u drugom setu, još jedan siguran gem - 4:1! Ima samo 14 odsto dodbijenih poena na prvi servis što rezultat u drugom čini još impresivnijim.

18:02

3:1 - GEM ZA RUDA

Prvi gem za Ruda u drugom setu, u prvom pokušaju Đoković je prošao sa drop-šotom, drugi put ga je Rud "pročitao" i uspeo da osvoji gem - 3:1.

17:54

3:0 - POTVRDA BREJKA!

Novak je potvrdio brejk, probudio se i u potpunosti se vratio u meč, ima osetnu prednost u drugom setu - 3:0!

17:51

2:0 - BREJK!

Vraća se Novak, pravi prvi brejk u drugom setu i duplira prednost - 2:0!

17:45

1:0 - PRVO VOĐSTVO ZA NOVAKA

Prvi put na meču Novak vodi, osvojio je prvi gem u drugom setu, a poeni su bili dosta dugi - 1:0.

17:36

4:6 - SET ZA RUDA!

Novak Đoković nije uspeo da vrati i drugi brejk, izgubio je prvi set - 4:6. Ovo je prvi put u dosadašnjim međusobnim susretima da je Norvežanin osvojio set protiv Srbina. U isto vreme to je i prvi set koji je osvojio protiv igrača iz top3, do sad je bio na skoru 0:25.

17:31

4:5 - NOVAK NE ODUSTAJE!

Novak ne odustaje od seta, osvaja gem na svoj servis i sada je pritisak na Rudu koji servira za set - 4:5!

17:28

3:5 - RUD NA KORAK DO SETA

Bilo je 0:15 na servis Ruda, ali je onda Norvežanin osvojio četiri poena zaredom, odservirao i as i došao na korak do seta - 3:5!

Kasper Rud

17:23

3:4 - POTVRDA JEDNOG BREJKA!

Đoković je uspeo da potvrdi jedan od brejkova i da se vrati u prvi set - 3:4!

17:21

2:4 - NOVAK VRATIO JEDAN BREJK

Došao je Novak do brejk lopte i prilike da vrati jedan od dva brejka, poslao je jednu laku lopticu daleko u aut. Prvu šansu je propustio, odmah je stigla i druga. Savršen ritern, greška Ruda, loptica u velikom autu i jedan brejk je vraćen - 2:4!

17:16

NOVAK TRESAO ŠAKU

Novak je u pauzi između dva servis gema pokušavao da stegne pesnicu na levoj ruci, tresao je šaku, deluje da postoji neki problem...

17:14

1:4 - OGROMNA PREDNOST ZA RUDA!

Propuštene šanse iz prethodnog gema izgleda da su uticale na Novaka, imao je 30:00 na svoj servis, počeo je da greši i njegov rival je to znao da iskoristi i da napravi drugi brejk na meču - 1:4!

17:07

1:3 - NOVAKOV POKLON

Bilo je 0:30 na servis Ruda, pa onda 30:30 i zicer na mreži, Rud je vratio lopticu kroz noge i sve što je Novak trebalo da uradi jeste da je spusti u teren. Nije to učinio, poslao je u mrežu... Novak je propustio šansu da dođe do brejk lopte. Vratilo mu se nešto kasnije kada je loptica dotakla vrh mreže i pomogla Novaku da osvoji poen, ali ni to nije bilo dovoljno za brejk loptu, Norvežanin čuva prednost - 1:3.

16:57

1:2 - PRVI GEM ZA NOVAKA

Rizikovao je Novak pri rezultatu 15:15, udario je drop-šot i to mu se isplatilo pošto Rud nije uspeo da stigne lopticu. Zatim je pogrešio, pa je Đoković uspeo da se upiše u smafor, i dalje ima brejk zaostatka - 1:2.

16:54

0:2 - RUD SIGURAN

Nije Đoković došao ni do rilike za brejk, Rud je uvećao vođstvo u gemovima u prvom setu - 2:0.

16:51

0:1 - BREJK ZA RUDA!

Đoković je izabrao prvi da servira, imao je 30:15, pa je onda Rud bio za nijansu agresivniji i stigao je do brejk šanse. Odmah je iskoristio i napravio brejk - 0:1.

16:38

ĐOKOVIĆ NA TERENU

Đoković i Rud izašli su na teren u Monte Karlu i dočekani su aplauzima.

16:25

CICIPAS POBEDIO SINERA!

Stefanos Cicipas prošao je u finale, pobedio je Janika Sinera - 6:4, 3:6, 6:4. Ono što mnogo više brine Italijana jeste povreda koju je zadobio u trećem setu i zbog koje je jedva hodao... Čekaju se lekarski pregledi.

16:01

JANIK TRAŽIO POMOĆ LEKARA

Siner je napravio brejk i vodi u trećem setu, ali je pri vođstvu od 4:3, pre njegovog servisa, tražio pomoć lekara. Bio je medicinski tajm-aut i žali se na probleme sa nogom.

15:22

SINER IZJEDNAČIO

Siner je osvojio drugi set sa 6:3 i izjednačio je u setovima. Cicipas ima za čim da žali jer je u tom devetom gemu propustio čak pet brejk lopti i priliku da se vrati u set.

14:48

TU JE ZENDAJA

Tu je i poznata glumica Zendaja, gleda prvi polufinalni meč, verovatno će pratiti i Đokovićev meč.

14:26

CICIPAS OSVOJIO SET PROTIV SINERA!

Stefanos Cicipas osvojio je prvi set u meču protiv Janika Sinera - 6:4. Posle ovog meča na teren će Đoković i Rud i njihov okršaj neće početi pre 15.30, čak i ako se prvi duel ranije završi.

14:18

OD RUDA NIJE IZGUBIO NI SET

Đoković je protiv Ruda odigrao pet mečeva i svaki od njih je dobio. Interesantno je da u tim duelima do sada nije izgubio nijedan set. Bilo bi lepo da tako i ostane.