Slušaj vest

Novak Đoković ima svog favorita na predstojećim Zimskim olimpijskim igra. U pitanju je američka skijašica Lindzi Von. Njih dvoje su dobri prijatelji i van terena, dolazila je i ona na neke njegove mečeve i sada će i srpski as da navija za nju.

"Idemo, Lindzi", napisao je Đoković na Instagramu na njenu objavu na kojoj potvrđuje da će učestvovati na takmičenju koje se održava u Milanu i Kortini d'Ampeco. Pokušaće tamo da osvojio svoje drugo olimpijsko zlato.

Lindzi Von Foto: EPA/JEAN-CHRISTOPHE BOTT

Zanimljivo je i da će Lindzi na takmičenju da učestvuje i pored toga što ima manju ruputuru na prednjim ukrštenim ligamentima posle pada koji je imala nedelju dana uoči starta.

"Posle pada je došlo do rupture prednjih ukrštenih ligamenata. Postoji i modrica na kostima, što je normalno za ovakvu povredu, uz neko oštećenje meniskusa i ne znamo da li je to postojalo od ranije ili ne. Radimo na terapiji, konsultujem se sa doktorima, koleno mi se oseća stabilno i uz pomoć steznika na kolenu sam uveren da mogu da se takmičima", poručila je Lindzi Von.

Lindzi Von.jpg
Foto: Printscreen/Instagram/Djokernole

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:37
Novak Đoković čestita Karlosu Alkarazu Izvor: Eurosport