Slušaj vest

Najbolji teniser u istoriji Novak Đoković uživa u Parizu. Na drugom grend slemu u sezoni ga podržava cela porodica, a Tara i su konstantno pod pažnjom medija i javnosti. Sada su Novak i njegova mezimica odlučili da obraduju fanove najnovijim video snimkom na društevnoj mreži "TikTok".

Novak koristi svaku pauzu na Rolan Garosu da se zabavi sa sinom i ćerkom od kojih je često tokom karijere bio odvojen, a Tara redovno uspeva da ga natera da igra po njenim pravilima.

Ovog puta su zajedničkim snagama odigrali koreografiju uz pobedničku pesmu Evrovizije "Bangaranga" i ludo se zabavili.

 Đoković je i nakon pobede u prvom kolu Rolan Garosa protiv Mpeši Perikara zaplesao na terenu, što je takođe bilo upućeno njegovoj ćerki Tari koja se bavi plesom.

Momenat Novakovog slavlja sa sinom i ćerkom je obišao planetu, a utisak je da je najbolji svih vremena relaksiraniji nego ikada kada su teren i rezultati u pitanju. Ko zna, možda ovu snagu uspe da pretvori u još koju godinu na ATP turu.

BONUS VIDEO:

01:00
Argiros prekinuo nastup zbog Novaka Đokovića Izvor: instagram/konstantinosargiros.fanclub