Slušaj vest

Korentan Mute (36) završio je takmičenje na turniru u Kvinsu pošto je ispao u drugom kolu od Alehandra Davidoviča Fokine (6:4, 6:3). Neće po dobrom pamtiti to takmičenje pošto je kažnjen sa 40.000 dolara zbog sramotnog intervjua koji je dao na terenu u prvoj rundi.

Tada je pobedio sunarodnika Đovanija Mpešija Perikara i onda je dao intervju u kom je koristio psovke konstantno. Reč "je**te" je ponovio više puta. Do te mere da se voditeljka izvinila svim prisutnima i morala da prekine intervju. Prvi put kad je to iskoristio, ona mu ga je zamolila da ne izigovara tu reč.

"Je**te, je**te, je**te", odgovorio je i namignuo novinarki, dok se publika u pozadini smejala.

Izvinila se ona publici tada na nepristojnim rečima i rekla da ima još jedno pitanje za njega, uz molbu da odgovori normalno. Pitala ga je o prvoj pobedi na travi u novoj sezoni.

"Je**te, je**te, je**te", izgovorio je ponovo što je u tom momentu već i naljutilo malo publiku i počeli su da se čuju zvižduci.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:18
U Varšavi se prati tenis pre četvrtfinala SP Izvor: Mondo/Tijana Jevtić