Loše

DEBAKL SRPSKIH TENISERKI NA SERBIA OPENU, SVE ČETIRI ISPALE NA STARTU! Naše teniserke užasno otvorile turnir u Beogradu

Autor Tamara Ranković

Sve su ispale

Radovali smo se što je Srbija dobila WTA turnir, ali naše devojke nisu opravdale očekivanja!

Najpre su učešće završile srpske teniserke Lola Radivojević i Ivana Jorović. Lola nije imala šanse protiv 123. igračice sveta, Viktorije Tomove iz Bugarske,  i izgubila je rezultatom 6:2, 6:3.

Zatim je najbolje rangirana Srpkinja Nina Stojanović izašla na teren dobila prvi set, a onda je usledio debakl. Poražena je od Šveđanke Rebeke Peterson, 5:7, 6:1, 6:0, mada je nakon tog poraza Nina objasnila da je problem u povredi.

Poslednja na teren izašla je Olga Danilović, ali takođe nije uspela da osvetla obraz. Danilovićeva je izgubila od kvalifikantkinje iz Rusije Kamile Rahimove u dva seta  6:2, 6:4.

Neverovatno loše partije naših devojaka, a razlog tome bi jedino mogao da bude pritisak koje su osećale jer igraju na domaćem terenu. Međutim, pred bitne turnire poput Rolan Garosa pogotovo će Nina i Olga morati da podignu formu jer su verovatrno njih dve jedine koje bi od naših predstavnica i mogle da zaigraju taj grend slem.

Ostaje da se nadamo da će se razbuditi...