UMALO ŠOK!

PLAKAO I PRIŠAO FEDERERU: Košmar na rođendan, u suzama je morao da pruži ruku Rodžeru

Adrijan Manarino je bio blizu pobede protiv Rodžera Federera

Izvor: Twitter/Screenshot/@Wimbledon

Umesto najlepšeg rođendanskog poklona, košmar i povreda. Danas je Adrijan Manarino napunio 33 godine i imao je šansu da nagradi sebe na najbolji način.

Igrao je na Centralnom terenu Vimbldona i bio je nadomak pobede protiv Rodžera Federera, vodio je sa 2:1 u setovima (4:6, 7:6, 6:3), ali je to bio kraj. U sedmom gemu četvrtog seta se dogodila povreda.

Možda će vas zanimati

Prilikom pokušaja da vrati lopticu je proklizao i završio na travi. Prišli su mu i Federer i sudija iz stolice Džejms Keotavong. Potom je ušao i lekar, usledio je tajm-aut, ni to nije pomoglo. Bilo je vidno da ne može da nastavi meč.

Nije mogao ni da servira ni da se kreće. Švajcarac je osvojio taj set, Francuz je pokušao da nastavi u petom setu, izašao je na teren i shvatio da ipak ne može. U suzama je prišao Rodžeru na mreži i pružio mu ruku.