Ne ide

AU! FILIP POVEO 6:0 PA ISPAO SA TURNIRA! Srbin dopustio neverovatan preokret u Sinsinatiju!

Autor Tamara Ranković

Filip Krajinović ispao je u prvom kolu Mastersa u Sinsinatiju.

Krenulo je fantastično, a onda je usledio "hladan tuš" za srpskog tenisera.

Filip Krajinović poražen je na startu Mastersa u Sinsinatiju od Australijanca Aleksa De Minora nakon preokreta rezultatom 6:0, 4:6,4:6.

Srpski teniser furiozno je ušao u meč i zapretio protivniku pa mu tako u prvom setu nije dopustio nijedan gem. Tokom drugog seta De Minor je pokazao da je ipak opasniji nego što je pokazao na startu meča.

Filip nije nalazio rešenje da zapreti, Australijanac je igrao sigurnije, a u petom gemu došao je i do brejka koji ga je odveo do izjednačenja.

Treći set bio je pun preokreta i neizvesnoti. Krajinović je izgubio servis, ali odmah nakon toga ukrao i gem na servis protivnika. Ipak, ponovo je stabilnije odigrao De Minor i tako zaustavio srpskog tenisera.

Protivnik će mu biti bolji iz duela Dušan Lajović - Gael Monfis.

Šteta za Filipa, koji nakon velikog uspeha u Hamburgu gde je igrao finale ne može da nađe pravu formu.