Kraj!

KATASTROFA SRPSKIH DUBLOVA! Muškarci ispali za sat vremena, devojke nisu imale snage za preokret!

Autor Dušan Ninković

Nisu imali uspeha, pa je takmičenje završeno.

Loše veče za srpski tenisere na terenima US Opena. Večeras smo imali priliku da gledamo dubl u obe konkurencije i teniseri koji su predstavljali našu zemlju nisu bili uspešni.

Laslo Đere i Filip Krajinović poraženi su za manje od sat vremena igre (6:2, 6:3) poraženi od Nila Skupskog i Džeka Soka. Za to vreme, Aleksandra Krunić i Nina Stojanović pružale su daleko snažniji otpor, ali nisu mogle da naprave preokret.

Od njih je bolji bio tandem Marta Kostjuk - Dajana Jastremska (6:4, 4:6, 6:4), a Srpkinje su i tokom drugog seta bile veoma blizu poraza.

Naše devojke su imale zaostatak od 3:0, uspele da se vrate u set i preokrenu rezultat, ali nije bilo snage za istu situaciju i u odlučujućem delu meča. Nakon nešto više od dva sata morale su da polože oružje.

Kako su svih četvoro srpskih predstavnika iz ova dva tandema završili takmičenje u singlu - za njih je ovde kraj US Opena.