TAKO JEEE!

BRAVO, MIŠO! NOVI "SKALP" SRBINA - PAO DEVETI NA SVETU: Kecmanović napravio veliko iznenađenje u Majamiju!

Miomir Kecmanović odlično igra na početku nove sezone.

Srpski teniser Miomir Kecmanović napravio je veliko iznenađenje na mastersu u Majamiju pošto je izbacio sedmog nosioca, a devetog tenisera sveta: Feliksa Ože-Alijasima!

Kecmanović je uspeo da ga "počisti" za samo sat i 35 minuta, ne pruživši Kanađaninu šansu da se uopšte vrati u meč. Na kraju je bilo 6:4, 6:2 za Mišu, pa će tako Srbija imati predstavnika u šesnaestini finala mastersa na kom nema najboljeg igrača planete Novaka Đokovića.

Samo u poslednjih deset dana Kecmanović je napravio velika iznenađenja na mastersima u SAD pošto je prvo izbacio Matea Beretinija u Indijan Velsu, a sada još uverljivije Feliksa Ože-Alijasima, još jednog TOP10 igrača.

U prvom setu, koji je trajao sat vremena, viđena je velika borba pošto je Kecmanović napravio brejk i potom bio pod velikim pritiskom Kanađanina. Spasao je šest brejk-lopti i priveo set kraju, a kao da je time potpuno iscrpeo Ože-Alijasima pošto u drugom setu nije imao priliku da se vrati.

Kecmanović će u šesanestini finala igrati sa boljim iz duela Ramosa i Korde.