RUS USRED MEČA OTIŠAO I SEO NA STOLICU! Ne zna ni rezultat ni šta se dešava na meču, sudija morao da ga opomene

Danil Medvedev je u taj-brejku na Vimbldonu samo seo pre kraja, toliko je bio van meča...

James Veysey / Shutterstock Editorial / Profimedia

Danil Medvedev ume da napravi šou na terenu i kada to želi i kada ne želi. Tako je usred meča na Vimbldonu odjednom samo otišao na stolicu i seo. Toliko je bio isključen da nije obraćao pažnju uopšte ni na rezultat ni na stanje na terenu. Iznenadio je i svog protivnika Aleksandera Milera (Francuska) i ljude koji su bili u njegovoj loži.

Rus je izgubio taj-brejk prvog seta sa 7:3. Pri rezultatu 6:3 je samo otišao i seo na svoju stolicu i okrenuo se ka svojim trenerima Žilu Servari i Žilu Simonu i pokazivao im nešto rukama. Onda je morao da se umeša i sudija u stolici i da ga podseti da se taj-brejk igra do sedam poena. Tek tada je ustao i podigao ruku da se izvini rivalu...

Mogao je Miler da povede i sa 2:0 u setovima pošto je u drugom setu vodio sa 3:0, imao je i dve set lopte u 10. i 12. gemu, pa je i u taj-brejku vodio sa 3:0 i ništa od toga nije bilo dovoljno. Danil je osvojio taj set, pa je napravio preokret, pošto je dobio i treći set i ide ka pobedi.