Svi su gledali u njih dvoje: Danilovićeva izgubila od Sabalenke, ali je teren napustila sa osmehom

Olga Danilović nakon poraza od Arine Sabalenke stadion je napustila u zagrljaju partnera Jana Oblaka i sa osmehom na licu.
Foto: Screenshot/YouTube/@rolandgarros

Olga Danilović ispala je u trećem kolu Rolan Garosa, nakon što je prva igračica sveta Arina Sabalenka bila bolja od nje 2:0 (6:2, 6:3). Ipak, posle meča sve je oduševila scena u hodniku, najbolja srpska teniserka teren je napustila u zagrljaju partnera Jana Oblaka i tom prilikom nije krila osmeh.

Možda nije uspela da prođe u dalju fazu takmičenja i možda je poraz od jedne od najboljih igračica sveta bio veoma bolan, ali Olga Danilović je veliku podršku dobila nakon meča. Rolan Garos tviter stranica objavila je snimak zaljubljenog para kako sa osmehom na licu napuštaju stadion i to je ono što je obeležilo ovaj meč.

Njih dvoje išli su zagrljeni, a svima je pažnju privuklo i to da su se smejali, što je ukazivalo na veselu atmosferu bez obzira na poraz. Sve su to zabeležile i kamere, pa je snimak vrlo brzo i osvanuo na društvenim mrežama.

Šta je Arina Sabalenka rekla posle pobede?

Olga Danilović nije uspela da savlada jednu od favoritkinja za osvajanje turnira, ali je ostavila veliki utisak na Beloruskinju. "Olga je borac, očekivala sam ovakav meč. Sigurna sam da će biti među 10 najboljih na svetu uskoro", kazala je ona.

Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT

Ipak, najbolja srpska teniserka nije uspela da se drugu godinu zaredom plasira u četvrto kolo Rolan Garosa, mada se može reći da je bila relativno blizu nove senzacije. Možda poraz izgleda ubedljivo, ali svaki gem bio je neizvestan i nijanse su odlučile da Beloruskinja bude ta koja će proći u dalje kolo.

Bonus video: 

This browser does not support the video element.

Olga Danilović pobeda na Australijan openu Izvor: Eurosport TV