"Pogledaj me u lice i smej se": Džumhur napravio haos usred meča, hteo da se bije sa rivalom

Damir Džumhur imao je žestoku raspravu sa Kolmanom Vongom na teniskom terenu, bilo je blizu i fizičkog obračuna.
Foto: EPA/TERESA SUAREZ

Damir Džumhur je poznat kao neko ko ima kratak fitilj i ko ne trpi nepravdu. Videlo se sve to na Čelendžeru u Kap Kani (Dominikanska Republika) gde je umalo došlo do fizičkog obračuna između njega i Kolmana Vonga (Hong Kong). Izgubio je taj meč (3:6, 6:4, 6:2).

Do neprijatne situacije došlo je pred kraj meča kada je Vong napravio brejk, poveo sa 4:1 i to je proslavio na nesportski način. Bar tako tvrdi Džumhur pošto mu je zasmetalo to što je Kolman počeo da se smeje kada je Damir napravio duplu servis grešku na brejk lopti. Tada mu je zapretio da ga pogleda u oči i da mu se smeje opet tako.

  • Džumhur pet puta ponovio: "Da, na duplu servis grešku"
  • Džumhur tri puta ponovio: "Smešno ti je, a?"
  • Vong je sve vreme sedeo na stolici, dok se Damir nervirao i dobacivao tri puta: "Pogledaj me u lice i smej se"

Vong je tako prošao u četvrtfinale, a zanimljivo je da je na ovom turniru prvi nosilac Miomir Kecmanović koji će u četvrtfinalu igrati protiv Adama Voltona.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Novak se svađa sa Borisom Bošnjakovićem Izvor: Arena tenis