Olga Danilović (25) poslednji zvaničan meč odigrala je početkom februara na turniru u Rumuniji i tamo je izgubila od Maje Hvalinjske koja je kasnije igrala u finalu Rolan Garosa. Sada je otkriveno i zašto Srpkinje toliko dugo nema na terenu - trudna je.
Nedavno je objavila divne vesti na svojim društvenim mrežama i potvrdila da se verila sa golmanom madridskog Atletika Janom Oblakom (33). Sada su stigle nove informacije o njihovoj vezi i trudnoći koje prenosi "Sportal" i dodaje da bi tokom leta trebalo da se porodi.
Olga je na Australijan openu pobedila Venus Vilijams, pa je izgubila od Koko Gof i onda je otišla u Rumuniju. Tamo je slavila u prvom kolu, izgubila u drugom i od tada je nema na terenu. Mnogi su se pitali zašto ne igra, šta se dešava, bilo je raznih spekulacija o mogućoj povredi, ali je stigla najlepša moguća vest.
Koliko dugo su Olga i Jan u vezi?
Oni su u vezi godinama, a prve "opipljive" detalje njihove romanse mogli som da vidimo na Rolan Garosu 2023. godine. Tada je i MONDO bio na meču srpske teniserke i sedeli smo pored slovenačkog čuvara mreže i čuli dobacivanja, podršku i njihove razgovore.
Njihova ljubav je od tada samo dodatno rasla, dolazio je Jan zbog nje i u Beograd, išli su zajedno na mečeve košarkaša Partizana, a ona je često bila na mečevima madridskog Atletika.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
(Sportal/MONDO)
BONUS VIDEO: