Sve je eksplodiralo u Novaku: Pogledajte kako je slavio posle 5 sati i 15 minuta

Novak Đoković proslavio je pobedu na Vimbldonu posle maratonskog meča od 5 sati i 15 minuta. Pogledajte kako je slavio sa svojim timom. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: TV Arena sport/Screenshot

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale Vimbldona pošto je pobedio Feliksa Ože-Alijasima u najluđem meču koji smo gledali ovog leta. Đoković je dobio 3:2 posle pet sati i 15 minuta fudbala, pokazujući još jednom da i u 40. godini igra tenis vredan aplauza.

Ože-Alijasim je zaista bio ozbiljan protivnik, pokazao je izuzetan nivo tenisa večeras u Londonu, ali jednostavno Đoković je veliki šampion koji je iskusniji u ovakvim mečevima. I zna kako da proslavi takve pobede. Pogledajte:

This browser does not support the video element.

Novak Đoković slavi pobedu na Vimbldonu Izvor: RTS2

Đoković je prvo zaplesao na terenu, verovatno opet je u pitanju neki "izazov" koji ima sa svojom decom Stefanom i Tarom, dok se  zatim okrenuo i ka svom stručnom štabu. Viktor Troicki je slavio sa njim, pa smo čuli i jedan Novakov urlik i proslavu pobede koja dovoljno govori koliko mu je stalo i dalje.

Podsetimo, Novak Đoković se bori za osmu titulu na Vimbldonu i svoj 25. grend slem, a posle ovog maratonskog meča čeka ga duel sa Janikom Sinerom u petak u polufinalu.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Novak Ðoković: Nemoj molim te, Bog ne da Izvor: Arena tenis