Novak Đoković je došao u Ameriku i za sada se sjajno zabavlja. Nakon što je odigrao dubl meč u paru sa Arinom Sabalenkom, sada je napravio i pravu malu diverziju. On je došao na "Tajms skver" ispred bilborda za svoj novi dokumentarac "Vuk zimi", a da ga niko nije prepoznao.
Pojavio se Novak Đoković u crnom "Lakost" duksu, sa kapuljačom i crnim naočarima. Pozirao je ispred ogromnog bilborda sa sopstvenim likom, ali se dobro maskirao pa ga niko nije prepoznao.
"Malo sam bacio pogled na svoj novi omiljeni bilbord na Tajms skveru", napisao je ispod video snimka na kome se šunja pored svojih fanova Novak Đoković. Pogledajte kako je to izgledalo:
Šta još radi u Njujorku?
Kako šta? Juri 25. grend slem titulu. Najbolji teniser sveta će kao četvrti nosilac zaigrati na US Openu naredne nedelje i probaće da iskoristi odsustvo nekih od najvećih favorita za osvajanje trofeja da na pragu pete decenije dođe do svoje 25. grend slem, a pete US Open titule. Prethodni put je u Njujorku došao do pehara 2023. godine što mu je i poslednji gend slem trofej.
(MONDO, N.L.)
BONUS VIDEO: