Danas u Srbiji pretežno sunčano i vrlo toplo uz slab dnevni razvoj oblaka. Vetar slab južni i jugoistočni. Pritisak malo iznad normale. Minimalna temperatura od 15°C do 21°C, a maksimalna od 33°C do 35°C. Uveče suvo. Temperatura u 22h od 22°C do 27°C.
U Beogradu pretežno sunčano i vrlo toplo. Vetar slab jugoistočni. Pritisak iznad normale. Minimalna temperatura 21°C, a maksimalna do 34°C. Uveče suvo. Temperatura u 22h 27°C.
U Nišu pretežno sunčano i vrlo toplo uz slab dnevni razvoj oblaka. Vetar slab istočni i severoistočni. Pritisak malo iznad normale. Minimalna temperatura 19°C, a maksimalna do 35°C.
U Užičkomregionu pretežno sunčano i vrlo toplo uz slab dnevni razvoj oblaka. Vetar slab južni i jugoistočni. Pritisak malo iznad normale. Minimalna temperatura od 15°C do 18°C, a maksimalna od 33°C do 35°C. Na Zlatiboru i Tari sunčano i najviše oko 29°C na 1000 mnv.
U Vojvodini pretežno sunčano i vrlo toplo uz slab dnevni razvoj oblaka. Vetar slab južni i jugoistočni. Pritisak malo iznad normale. Minimalna temperatura od 15°C do 18°C, a maksimalna od 33°C do 35°C. Uveče suvo. Temperatura u 22h od 23°C do 26°C.
U Novom Sadu pretežno sunčano i vrlo toplo. Vetar slab jugoistočni. Pritisak iznad normale. Minimalna temperatura 18°C, a maksimalna do 35°C. Uveče suvo. Temperatura u 22h 25°C.
U Subotici pretežno sunčano i vrlo toplo. Vetar slab jugoistočni. Pritisak iznad normale. Minimalna temperatura 18°C, a maksimalna do 34°C. Uveče suvo. Temperatura u 22h 24°C.
Vreme narednih dana
U nedelju sunčano i jaka vrućina u svim krajevima. Vetar slab južni i jugoistočni. Pritisak malo iznad ili oko normale. Minimalna temperatura od 16°C do 24°C, a maksimalna od 34°C do 38°C. Uveče vrlo toplo. Temperatura u 22h od 23°C do 30°C. U ponedeljak sunčano i velika vrućina uz maksimalne temperature preko 35°C, a ponegde na jugu do 40°C. U utorak nekoliko stepeni manja vrućina, a u sredu ponovo vrlo vruće.
BONUS VIDEO:
(MONDO)
Olimpijakos vraća Filipa Petruševa: Grci javili, sve je rešeno
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Real Madrid prošao Atletiko na penale: Sudija poništio gol Alvarezu, ovo će biti skandal
Putin prevario ceo svet: Isplivao tajni ruski dokument, ništa od primirja, tek nastaje haos
"Hajde, podignite ruku ako smete": Simeone poludeo posle VAR odluke i poništenog penala