Džejms Rensoun (46), glumac najpoznatiji po ulozi u hit-seriji "The Wire", preminuo je, a prema navodima sudskog patologa, uzrok smrti je samoubistvo.
TMZ je nezavisno potvrdio da je glumac preminuo u petak, dok je na zvaničnom sajtu sudsko-medicinske službe kao način smrti navedeno samoubistvo vešanjem. Takođe je potvrđeno da je Policijska uprava Los Anđelesa reagovala po pozivu u jednoj rezidenciji, gde su policijski službenici obavili uviđaj i sačinili izveštaj o smrti, a sumnja na krivično delo nije utvrđena.
Rensoun je karijeru započeo početkom 2000-ih godina, pojavljujući se u manjim ulogama u televizijskim serijama "Ed" i "Third Watch", pre nego što je dobio ulogu koja mu je donela prepoznatljivost u seriji "The Wire".
Džejms je tumačio lik Zigija Sobotke, lučkog radnika i gangstera, u svih 12 epizoda druge sezone serije. Njegova gluma naišla je na veliko priznanje kritike, a brojni fanovi na internetu isticali su da im je upravo on jedan od omiljenih likova u seriji "The Wire".
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
