Slušaj vest

Ivana Ranilović Vrdoljak, poznatija kao Vanna, krajem prošle godine održala je koncert u Beogradu koji je okupio veliki broj pevača i pevačica sa domaće javne scene.

Pre trideset godina, Vanna je sa grupom E.T. otpevala pesmu "Tek je 12 sati", jednu od numera koja je obeležila devedesete, a u jednom intervjuu je otkrila i kako je nastala pesma.

"To je bio deo celog tog albuma 'Second to None', na kojem su i 'Ne traži ljubavi', 'Da ti nisam bila dovoljna'. Sećam se, mi smo se vratili iz Londona, bili smo kao bend u Londonu, jer je naš di-džej, Fresh J, išao tamo na takmičenje u klubu 'Ministry of Soun, i gledali smo u Rojal Albert holu. Bio je koncert i tamo smo iz prvih redova dobili nekakvu potvrdu za to što želimo da radimo", rekla je Vanna i nastavila:

Vanna
Foto: ATA IMAGES / ANTONIO AHEL

"Tako smo se nekako, s tim samopouzdanjem da radimo dobru stvar, vratili iz Londona, nastavili da kombinujemo te bitove... momci su bili zaduženi za to. Ja sam nešto pevušila, Miro Boljanac, s kojim smo tada intenzivno sarađivali, je uvek slušao. On je veliki sluhista i rekao je 'ovo je baš dobro'. Činilo nam se da je pesma dobra od početka. Počeli smo da je testiramo, puštamo prijateljima, di-džejevima koje smo poznavali, koji su puštali muziku u klubovima u to vreme, i svi su nam rekli da je to nešto veliko. I tako, vrlo brzo nas je zatekla ta pesma, moram priznati, bili smo u šoku koliko je brzo postala megahit".

Podsetite se:

BONUS VIDEO:

DEVEDESETIH JE VAŽILA ZA NAJPROVOKATIVNIJU PEVAČICU, A SADA ŠOKIRALA IZJAVAMA: Da mi je današnje vreme, snimala bih šta hoću! Izvor: DEVEDESETIH JE VAŽILA ZA NAJPROVOKATIVNIJU PEVAČICU, A SADA ŠOKIRALA IZJAVAMA: Da mi je današnje vreme, snimala bih šta hoću!

(Telegraf, MONDO, D.P)

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!