Jedna od najuticajnijih, najbogatijih i najlepših žena današnjice Dženifer Lopez stiže danas iz Sofije u Beograd zbog svog koncerta u Kombank areni u okviru "The Dance Again World Tour".

Za nju je, kao nekada za Sofiju Loren, Roberta de Nira, Entonija Kvina, Bobija Fišera, Luja Armstronga, Elizabet Tejlor i mnoge druge u renoviranom hotelu Metropol u samom centru prestonice rezervisan predsednički apartman, koji se prostire na 140 kvadrata.

Luksuzna spavaća soba je opremljena kraljevskim krevetom, noćnim stočićima, odeljkom za sedenje, privatnim kupatilom i najmodernijim elektronksim uređajima. Mermerna kupatila su podjednako luksuzna sa odvojenom kadom i džakuzijem. Osim ovoga, apartman sadrži elegantnu trpezariju sa barom, kuhinju, kupatilo, predsoblje i kancelariju opremljenu za sastanke.

Iako možda u hotel neće ni da svrati, pevačica je zahtevala odvojene apartmane za sebe i svog dečka, kao i za majku i decu, a ceo njen tim zauzeće ukupno 80 soba u Metropolu. Plesači koji prate Dženifer već su stigli u Beograd, dok se tačno vreme pevačicinog dolaska drži u tajnosti da bi se izbeglo opsedanje aerodroma i hotela.

Kako su nam rekli u hotelu, jedini neobičan zahtev koji im je upućen od strane organizatora koncerta bio je da u svakom apartmanu gde će biti Dženifer i njeni najbliži bude po 100 belih ruža.

Pevačica je sa sobom na turneju, koja je počela 14. juna u Panami i završava se 22. decembra u Portoriku, povela i kuvare, tako da hotelsko osoblje nije dobilo posebne zahteve. Poznato je da Latinoamerikanka jede samo organsku hranu, a alergična je na kikiriki i slične orašaste plodove, koji se ne smeju naći u njenoj blizini.

Iako je najavljivano da će Dženifer Lopez doći u studio Pinka u Šimanovcima kako bi je intervjuisao Ognjen Amidžić, prema našim saznanjima ni to neće biti realizovano. Poznati voditelj će razgovarati sa njom, ali to bi trebalo da se dogodi u bekstejdžu neposredno pred koncert, koji je takođe sav u belom "oplemenjen" belim ružama i opremljen luksuznim nameštajem. "Šuška" se i da će se upravo tu odmoriti od leta iz Bugarske, a iz Arene će pravo na aerodrom odakle će da ode za Dubaji gde će nastupiti 22. novembra.

"Trebalo bi sutra popodne da se to dogodi", bilo je sve što nam je rekao Amidžić ističući da nije dobio nikakve instrukcije u pogledu tema o kojima pevačica ne želi da razgovara. "Ljudi iz njenog tima rekli su mi samo da intervju bude što zanimljiviji i opušteniji. U svakom slučaju sa njom o čemu god da pričate, to bi moglo da traje satima".

Prvi koncert Dženifer Lopez u Beogradu trebalo bi da počne u 20 časova, a pesme će izvoditi ovim redom: "Never Gonna Give Up", "Get Right", "Love Don't Cost a Thing", "I'm Into You", "Waiting for Tonight", "Louboutins", "Goin' In", "I'm Real (Murder Remix)", "All I Have", "Feelin' So Good", "Ain't It Funny (Murder Remix)", "Jenny from the Block", "Starting Over", "Secretly”, "If You Had My Love", "Qué Hiciste", "Until It Beats No More", "Baby I Love U!", "Do It Well", "Whatever You Wanna Do", "Hold It Don't Drop It", "Untitled", "Let's Get Loud", "Papi", "On the Floor" i na bis "Dance Again".

(MONDO)