Koncert Radeta Šerbedžije i prijatelja, 30. decembra u Centru "Sava", rasprodat je, a zbog velikog interesovanja zakazan je još jedan nastup u Beogradu 8. januara.

Direktorka Centra "Sava", Jasna Dimitrijević je agenciji Beta rekla da je ovaj dogadjaj "šlag na torti" i najbolji način da se završi koncertna sezona, najavivši pritom i koncerte u Novom Sadu i Nišu.

"S nestrpljenjem iščekujem susret sa našom publikom i trenutak kada ću dva sata na sceni govoriti poeziju, pevati i glumiti. Željan sam tog kontakta i razmene energije", rekao je Šerbedžija.

Na koncertu će se pojaviti i glumčevi prijatelji Kemal Monteno, Vlatko Stefanovski, Livio Morosin bend, "Apsolutno romantično" i Jure Ivanušić

On je naveo da jedino u vreme praznika nema obaveze u Los Andjelesu, i to je razlog zašto tada i drži koncerte.

O budućim projektima popularni glumac koji je ostvario pregršt zapaženih uloga, nije želeo da govori jer, kako je naveo, zbog štrajkova scenarista i najavljenog štrajka glumaca u Holivudu, o projektu može da priča tek po početku snimanja.

On je rekao da sledeće godine očekuje premijeru svoja tri filma, kao i da je nedavno završio snimanje horor filma "Quarantine", koji on zbog sličnosti sa domaćim filmom u kojem je takodje glumio, u šali naziva"Variola vera".

(Beta/MONDO)