![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Stotinu ljudi u publici, voditeljka čita ime poslednjeg izbačenog, a onda dok se Daper Lefs pozdravljao s ukućanima, začuo glas prestravljene voditelje Ešli Džejms da neko pokušava da provali u Kuću Velikog Brata.
Program je prekinut istog trenutka reklamnim blokom, nakon čega je nastavljeno emitovanje programa – voditeljka je gledaocima kratko rekla da je sve u redu, nisu uspeli da uđu u Kuću, a onda nastavila intervju s Lefsom.
Prisutni na izbacivanju su ubrzo objavili slike dva muškarca, "YouTube prankstera" dok koračaju po zidu oko kuće, noseći kacige s kamerama na glavama.
Da li su uspeli da snime delić rijalitija ili su uhapšeni, saznaćemo uskoro.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja
"Kukanje i plakanje pre utakmice, opet će skretati pažnju sa ovoga": Nedović rekao samo jedno posle derbija